> > >   soukromá inzerce zdarma - Havířov - sport. potřeby

sport. potřebyKlikněte pro zvětšení...
vloženo: 07.03.2018
finanční služby a financování projektů.
Získání legitimní půjčky bylo vždy obrovským problémem Klientům, kteří mají finanční problém a potřebují řešení. Otázka úvěru a kolaterálu je něco, co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od oprávněného věřitele. Ale .. udělali jsme tento rozdíl v úvěrovém průmyslu. Zajistíme půjčku od 3000 dolarů. na 5 000 000 000 dolarů až 2% úroků po dobu až 30 let. Nabízíme různé typy úvěrů, jako jsou: * Osobní půjčka * Podnikatelský úvěr * Dům nebo auto úvěr * Kartový nebo dluhový úvěr, ETC. Naše úvěrové služby jsou rychlé a bezpečné, takže si buďte jisti, že máte co do činění s certifikovaným a registrovaným. Pošlete nám e-mail pro více informací: Email: kreditloansprestamos010@gmail.com Děkuji za váš záštitu.
email: kreditloansprestamos010@gmail.com
vloženo: 12.11.2017
Lyže sjezdové
Po servisu 1800 Kč
telefon: 739849270
email: miraminar@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 09.09.2017
NOVÉ STUDIO
Už jste slyšeli tu novinku?? Od 1. října otvíráme studio zdravého pohybu Acro-Dancers v Třinci! :-) Více informací najdete na našich FB stránkách Acro-dancers nebo na www.acro-dancers.cz
telefon: 606060865
email: info@acro-dancers.cz
vloženo: 09.09.2017
NOVÉ STUDIO
Už jste slyšeli tu novinku?? Od 1. října otvíráme studio zdravého pohybu Acro-Dancers v Třinci! :-) Více informací najdete na našich FB stránkách Acro-dancers nebo na www.acro-dancers.cz
telefon: 606060865
email: info@acro-dancers.cz
Akční nabidka firmy
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 30.08.2012
FK Těrlicko
Fotbalový klub FK Těrlicko vyhlašuje nábor začínajících fotbalistů, ročníky 2000-2006. Jsme fotbalová akademie zaměřená na fotbalisty ve věku od 6 do 14 let. Kategorie: žáci,st. + ml. přípravka, předpřípravka. Malí fotbalisté se zde učí základům fotbalu, rozvíjení pohybových dovedností a zařazení se do kolektivu, a to vše pod dohledem trenérů s kvalifikaci s fotbalovou minulostí. Fotbalový klub FK Těrlicko má dlouhou historii a jsou zde všechny mládežnické kategorie až po mužskou. Přípravka se zde založila v roce 2007 a do soutěžní sezóny se přihlásila v roce 2009-2010.V průběhu roku se zúčastňujeme různých akcí, turnajů, soustředění a v zápasech se snažíme zúročit vše, co jsme se naučili. Každá věková kategorie hraje svou vlastní soutěž. Hráči zde mají příjemné prostředí v nově zrekonstruovaném areálu. Tréninky a zápasy se konají na kvalitním, travnatém hřišti, k dispozici je i hřiště s umělým povrchem a v zimním období trénujeme v tělocvičně. Fotbalová předpřípravka je určena dětem od 6 let, zde se děti učí formou hry základním pohybovým a fotbalovým (kop) dovednostem. Děti v této věkové kategorii se ještě neúčastní plnohodnotně soutěžních utkání. Postupně se snažíme tyto malé fotbalisty začlenit do sestavy ml. přípravky v některých zápasech tak, aby postupně ziskávali orientaci na hřišti, zvykali si na soupeře, rozhodčí, pravidla hry, zažili atmosféru utkání. To vše proto, aby byli připraveni na svou první fotbalovou sezonu V PRŮBĚHU CELÉ SEZÓNY PROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH HRÁČU VE VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH - PŘIJĎ SE K NÁM PODÍVAT, VYZKOUŠET SI ZAHRÁT NA TRÉNINKU A UVIDÍŠ, ŽE TĚ TO BUDE S NÁMI BAVIT. Více zde: http://fk-terlicko-pripravka.webnode.cz/o-nas2/
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.