> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Konec kolotoče?

vloženo: 11.08.2019           komentářů: 0

Tento týden je to jak na kolotoči. Pořád samý přestup, hostování, střídavé hostování. Ptáte se proč? Na to taky dostanete odpověď, ale o tom až později. Dnes tady máme rozhovor s borci, kteří se jmenují Matouš Zita a Daniel Lademberger, který stihl dostat přezdívku Landek.


Začneme pravákem Matoušem Zitou
Co tě přitáhlo do Slovanu?
Do Slovanu mě přitáhl zejména přechod z juniorů do mužů, a jelikož je v mužích ve Vítkovicích těžké se uchytit, zvolil jsem tuto variantu, jako většina mých spoluhráčů a jsem zde spokojen.

Jak se těšíš na sezónu u nás?
Na sezónu se těším hodně, jde vidět, že jsou všichni natěšení na novou sezónu a dávají do toho vše, tak snad to tak bude pokračovat a sezóna se nám povede.

Co očekáváš od této sezóny?
Od téhle sezóny očekávám hlavně získání mnoha zkušeností a snad co nejméně úrazů, jelikož to bude tvrdší než juniorská liga. Doufám i v kvalitní výsledky a myslím si, že se diváci mají na co těšit.

A co říkáš na náš tým?
V týmu se cítím úplně jinak než ve Vítkovicích, jelikož zde jsem nejmladší. Je to velká zkušenost mít tréninky a vše okolo toho s chlapy a ne s mými vrstevníky, jako tomu bylo doposud. Nemohu si zatím stěžovat, takže jsem zde spokojen.
Matouš Zita

To byl Matouš, ale co nám prozradí Danek Landek?

Co tě přitáhlo do Slovanu?
Mám za sebou poslední sezónu v juniorce. Přemýšlel jsem, co dál a přišla nabídka od trenéra Áčka Slovanu, jestli bych chtěl hrát za Vás. Po zvážení všech možností, co jsem zatím měl, to byla jasná volba.

Jak se těšíš na sezónu u nás?
Těším se moc. Je to pro mě nová výzva, jak v podobě nového týmu, tak v podobě mé první sezóny v mužské kategorii.

Co očekáváš od této sezóny?
Osobně se chci florbalově posunout zase o nějaký kus dále. Určitě se chceme dostat všichni do play-off, na které 100% máme, protože náš tým je dost kvalitní.

A co říkáš na náš tým?
Absolvoval jsem s chlapy už pár tréninků a musím říct, že ve Slovanu je skvělá atmosféra a parádní parta, která jistě dokáže velké věci. Na tréninku se maká na 110% a nikdo to nemá na „salámu“. Hlavně všechny ten florbal baví, což je nejdůležitější.
Daniel Lademberger

Tohle bylo představení šesti Vítkovických posil, které budou působit v sezóně 2019/2020. Dosud známé. Co bude dál, to už je jen ve hvězdách a v hlavě trenéra. Během měsíce sprna proběhnou přátelské utkání, které budete moct přijít navštívit. Pokud budete chtít přijít, vše bude zveřejněno na facebooku, webu či instagramu. Pokud se ptáte, proč musíme čerpat z jiných zdrojů hráčů než z našich odchocanců, tak oficiálně se k tomu vyjádří předseda klubu Jakub Labuz.

autor: TJ Slovan Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.