> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zveme na Sportovně zábavný den s AZ

vloženo: 02.06.2019           komentářů: 0

Odpoledne plné aktivit pro děti i dospělé je připraveno pro fanoušky AZetu v sobotu 8.června od 14 hodin. V prostorách Gascontrol Areny i před ní si klub společně se svými partnery připravil program v rámci již šestého ročníku Sportovně zábavného dne s AZ.

Akce začíná ve 14 hodin. Na programu budou komentované prohlídky stadionu, kterým fanoušky provedou sami hokejisté. Ve 14:15 a poté každou hodinu až do 17:15 odehraje výběr mládeže AZ Residomo Havířov exhibiční florbalové zápasy s výběrem Torpeda Havířov.

„Už tradiční sportovně zábavné odpoledne pro děti nesmí chybět. Letos máme 6. ročník a věříme, že se vyvede stejně jako ty předchozí. Chystáme spoustu aktivit pro děti, ale myslím, že se zabaví i dospělí. Všechny děti a fanoušci se můžou těšit i na přítomnost hokejistů A týmu, kteří se jim budou věnovat na stanovištích. Doufám, že nám vyjde počasí a všichni se na akci dobře pobaví,“ představuje program marketingová manažerka klubu Martina Kotulová.

Svou činnost představí i další spřátelené havířovské instituce. Výtvarné dílny bude mít i letos na starost spolek ADAM – autistické děti a my. Soutěžní stanoviště chystají také jako minulý rok havířovští boccisté. Mezi soutěžemi nebudou chybět také hokejové disciplíny, workoutové stanoviště WOclub a další. Aktivity si připraví trenéři mládeže, hokejisté a partneři. A díky náboru do přípravky se mohou ti nejmenší rovnou zapsat do jejich řad.
Podrobný program:

14:00 Zahájení
15:00, 16:00, 17:00 Komentované prohlídky zimního stadionu

14:15, 15:15, 16:15, 17:15 Exhibiční utkání mládeže AZ Havířov vs Torpedo Havířov

Po celou dobu akce:

Testovací jízdy Škoda
Hokejové disciplíny
AZet fandí autismu - ADAMovy výtvarné dílničky
Boccia

Workoutové stanoviště WOclub

Soutěže pro děti: Děti dostanou předem připravené kartičky, a po nasbírání razítek je čeká odměna. :-)
Nábor do hokejové přípravky
Občerstvení

Vstupem na akci každý uděluje souhlas s použitím pořízených fotografií z akce na webových stránkách a sociálních sítích pořadatele a partnerů.

autor: Jan Kudělka

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.