> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Černá sobota pro mužský tým

vloženo: 18.02.2019           komentářů: 0

V sobotu se netradičně už od patnácti hodin odehrálo utkání mezi Torpedem a Black Angels. Pražané v úvodním duelu těchto dvou týmů dominovali a porazili žlutočerné vysoko 14:2. V odvetném zápase se čekal trošku vyrovnanější boj, ale opak byl pravdou. Havířov doma padl poměrem 5:13.

O vývoji celého zápasu napověděla už úvodní dvacetiminutovka. Black Angels vstřelili celkem čtyři branky a poměrně jednoznačně kontrolovali vývoj utkání. Torpedo se občas objevilo v ojedinělé příležitosti, ale s tou si bez větších obtíží poradil brankář Tomáš Cmíral. Hned tři branky ze čtyř vstřelil v úvodní třetině zápasu mladíček v sestavě hostů Jakub Hromada. V prostřední pasáži zápasu se jako první prosadili domácí. Nádhernou individuální akcí se prezentoval Tomáš Vlach, který prošel kolem tří bránících hráčů a poté nekompromisně zakončil. Následovala však velice rychlá odpověď hostů, kteří si vrátili zpět čtyřbrankový náskok ani ne po půl minutě. Další branku ve žlutočerném dresu si připsal Tomáš Kozlík, který však pouze korigoval výsledek. Black Angels ve druhé třetině přidali ještě dvě branky a celkově tak po čtyřiceti minutách vedli 7:2. V závěrečné třetině se roztrhnul pytel s góly. Hosté hned v úvodu přidali tři branky a odskočili dokonce do osmigólového vedení. Poté následovala lepší pasáž domácího týmu, kdy se za sebou trefili Adam Klimeš a Daniel Tychtl. Opět však převaha netrvala dlouho a Black Angels si připsali tři přesné zásahy v rozmezí tří minut. V úplném závěru korigoval výsledek Jakub Vilím, který upravil na konečný 5:13. Forma Torpeda před blížícím se play-off tak není vůbec dobrá, ale chuť si můžou hráči spravit hned následující sobotu, kdy doma přivítají ostravský MVIL.Hodnocení zápasu z pohledu vedoucího týmu Pavla Kotuly: „Paradoxně jeden z lepších výkonů letošního roku, teda alespoň začátek. Bohužel se velmi nadřeme na vstřelení gólu a lacině inkasujeme. Většina zápasu bohužel byla z naší strany hodně odevzdaná. Mám takové tušení, že se s BA letos nevidíme naposledy. V play-off musíme být chytřejší a disciplinovanější.“

autor: Torpedo Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.