> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Druholigový Třinec nad naše síly

vloženo: 09.02.2019           komentářů: 0

Druhý přípravný zápas jsme sehráli na hřišti třineckých fotbalistů. Po rychlých gólech v úvodu jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek.
FOTBAL TŘINEC – MFK HAVÍŘOV 5:0 (4:0)

Domácímu favoritovi vyšel vstup do zápasu. Rychle se dostal do tříbrankového vedení, které dokázal ještě navýšit. Indiáni se do konce zápasu smažili, ale korigovat stav nedokázali.

„Zaspali jsme začátek, když už jsme v 15. minutě prohrávali o tři branky. To se s tak kvalitním týmem, jako je Třinec, těžko otáčí. Z pěti gólů jsme dostali tři ze standardních situací. To jsou pro mě strašně laciné branky. U standardky je to o zodpovědnosti jednotlivců a je důležité, aby byl každý koncentrovaný plně na pět sekund. Nic víc. Když to někdo vypustí, tak tím trpí celý tým. Samozřejmě, že byl soupeř herně lepší hlavně v individuálních schopnostech. Ještě aby ne, když to jsou profíci. Ale myslím si, že jsme si zbytečně nafackovali sami. Lehce jsme kazili druhou, třetí přihrávku v přechodové fázi, tím přicházeli o míč a dostávali se pod tlak. V mých očích to bylo s přehnaným respektem k soupeři. Taky to přidávám k tomu, že jsme nehráli v plné sestavě. Zase tak široká kádr nemáme a mladí kluci z dorostu se pořád ještě učí,“ konstatoval po zápase trenér Miroslav Matušovič.

Ten viděl v zápase i kladné věci.

„Pozitivně vidím to, že to kluci zvládli fyzicky a snažili se až do konce, i když byli pod tlakem. Teď je důležité si něco z toho vzít a poučit se pro příště,“ Dodal Matušovič.

Sestava: Přibyl (46. Směták) – Bajzath, Igbinoba, Zbavitel, Velčovský – Wojnar, Zupko – Vrubel (46. Baran), Matušovič (46. Hanauer), Dawid (46. Ševčík) – Malchárek.


autor: MFK HAVÍŘOV

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.