> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Torpedo nestačilo na MVIL

vloženo: 17.11.2018           komentářů: 0

V neděli 11. listopadu odehráli florbalisté Torpeda zápas dvanáctého kola na půdě ostravského MVILu. Nedaleký výjezd však mužům Torpeda poměrně zhořknul, neboť prohráli 4:7 a z Ostravy se tak vraceli s prázdnou.

Do nedělního zápasu nastoupil už i Jakub Vilím, který posílil Havířov z Vítkovic. Jakub se divákům představil nejlepší možnou formou. Už v páté minutě totiž napřáhl ke střele a propálil vše, co mu stálo v cestě. Torpedo se tak dostalo do poměrně brzkého vedení. O necelé dvě minuty později už však bylo srovnáno, neboť obrana Havířova si před bránou nepohlídala Adama Tesárka, který se se štěstím prosadil. Po polovině první třetiny se opakovala hodně podobná situace. Defenzíva Torpeda si nepohlídala střed hřiště a Adam Tesárek se radoval už podruhé v zápase. MVIL tak v první třetině otočil vývoj utkání ve svůj prospěch a do šaten se odcházelo za stavu 2:1.Také v prostřední pasáži se první branky dočkali florbalisté Torpeda. Za žlutočerné se prosadilo opětovně duo Adam Klimeš a Matěj Černý. Prvně jmenovaný nádhernou krosovou přihrávkou našel na mantinelu Matěje Černého, který se v zakončení nemýlil. Znovu ale neuběhla ani minuta po vstřelené brance a přišel rychlý kontr MVILu. Také do třetice si obrana Torpeda nepohlídala střed hřiště a zásluhou Michala Dombrovského ostravský celek opět vedl. Těsně po polovině druhé třetiny přišlo první vyloučení zápasu. Na dvě minuty si šel odpočinout David Beneš, který se provinil nedovoleným vrážením. MVIL neponechal nic náhodě a během deseti vteřin nabídnutou početní výhodu zužitkoval. Po čtyřiceti minutách tak domácí vedli už o dvě branky 4:2.Do závěrečné dvacetiminutovky vstoupili lépe domácí, kteří se po necelých dvou minutách prosadili, čímž odskočili do tříbrankového vedení. Konkrétně se za MVIL dokázal trefit ex-extraligový Petr Trulík. Sedm minut před koncem vykřesal naději pro Havířov Jakub Vilím, který svým druhým gólem v zápase upravil na 3:5. Jakub nachytal gólmana Vojtěch Kořínka, když jej prostřelil kolem bližší tyčky. Následovala hodně šťastná branka MVILu, která definitivně rozhodla celé utkání. Daniel Kotzur projel celé hřiště a poté předložil míček Filipu Fňukalovi, který jednou rukou a s pořádnou dávkou štěstí přeloboval Denise Jasioka. Matěj Černý v závěru sice snížil na rozdíl dvou branek, jenže pár sekund před závěrečnou sirénou zkompletoval hattrick Adam Tesárek, čímž definitivně zpečetil výsledek 7:4. Torpedo si tak z Ostravy neodvedlo žádné body, neboť na posilněný MVIL nestačilo.

autor: www.torpedohavirov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.