> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dařilo se také Šenovu

vloženo: 11.11.2018           komentářů: 0

Dařilo se také Šenovu, jenž po dvou úvodních nezdarech tentokrát doma dvakrát zvítězil.

MINITURNAJ V HAVÍŘOVĚ (pořadatel Šenov)

Minule jim nevyšlo skoro nic. Šenovští dorostenci před čtrnácti v Brně utrpěli dvě zranění a přidali jednu červenou kartu, na domácí palubovce však bylo všechno jinak. Šenov totiž do svých řad povolal mladé hráče z Ostravy a i díky nim oplatily minulou porážku Brnu a po napínavém klání se těsně radovali i nad Náchodem.

Po celkově vyrovnaném turnaji nakonec byl nejsmutnější Náchod, jenž ztratil i utkání s Brnem. Stalo se to i přes nadějné vedení o dva koše v poločase.

Kristýna Holubčíková (hráčka Šenov): „Oproti prvnímu kolu tkvěl velký rozdíl v tom, že jsme tentokrát nastoupili v plném počtu. Pozvali jsme čtyři děcka z Ostravy, která se korfbalu nevěnují příliš dlouho. Třeba já hrála ve čtyřce s bráchou a dvěma nováčky. Nemohli jsme hrát různé systémy, ale překvapilo mě, jak se mladí rychle učí. Jeden z nich absolvoval snad tři tréninky a hrál fakt dobře. S narůstajícími zkušenostmi se jejich výkony budou určitě zvedat. Když nás bude málo, určitě je ještě povoláme. Zápasy nebyly moc pěkné na koukání. Naštěstí se Brnu ani Náchodu moc nedařilo. Šlo spíš o chyby, kdo z nich vytěží víc. Sice jsme zvítězili, ale neřekla bych, že úplně zaslouženě.“

Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK U19 13:10

Poločas: 9:6. Rozhodčí: Alexandr Vyroubal, Petr Šnajdr. Nejlepší střelci: Holubčík Jakub 4, Vernarská Vendula 3 - Literová Anna 3, Kohl Jiří 2, Sahatciu Sára 2.

Brno, KK U19 : SK Plhov Náchod U19 10:8

Poločas: 4:6. Rozhodčí: Petr Šnajdr, Alexandr Vyroubal. Nejlepší střelci: Literová Anna 3, Drobníková Anna 2, Lorenz Adam 2 - Novotný Jakub 4, Nováková Klárka 2.

Šenov, KC - ZŠ U19 : SK Plhov Náchod U19 9:8

Poločas: 6:5. Rozhodčí: Alexandr Vyroubal, Petr Šnajdr. Nejlepší střelci: Hák Michael 3, Holubčík Jakub 2, Holubčíková Kristýna 2, Vlček David 1

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.