> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Žáci tentokrát stoprocentní

vloženo: 26.10.2018           komentářů: 0

Na horké půdě Krnova dokázaly vyhrát v krajském přeboru oba žákovské celky.
KRNOV U15 – MFK HAVÍŘOV U15 2:4 (1:2)

Společně s Rýmařovem byl Krnov pro nás nejtěžším soupeřem. Domácí hráli jednoduchý fotbal založený na rychlých brejcích, byli silní v osobních soubojích. Kluci utkání odmakali, ale moc fotbalové krásy jsme nenabídly. Byl to spíše boj, vzadu jsme byli velice poctiví. První branku jsme obdrželi po penaltě a druhou jsme si dali vlastní. Takže zde smůla. Dokud jsme kombinovali, byli jsme lepším celkem, bohužel těchto momentů moc nebylo. Utkání jsme dotáhli do vítězného konce zaslouženě, krom kvalitní defenzívy jsem v útočné fázi byli nebezpeční a dokázali vstřelit čtyři branky. Opět jsme se všichni mohli přesvědčit, že ke každému utkání je třeba přistoupit s maximální koncentrací, nikdo nám nedá nic zadarmo,“ zhodnotil trenér Petr Válek.
Sestava: Palosz Standa (Pražák Adam) – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Čípel Matyáš, Michalčík Adam, König Ondřej, Bednář Adam, Holinka Michal, Běčák Martin, Toman Vojtěch, Kremzar Ondřej, Sýkora Milan, Kurečaj Daniel, Volný Matyáš, Adamczyk Ondřej
Branky: Pomykacz Jan 4
KRNOV U13 – MFK HAVÍŘOV U13 1:4
Branky: Audy 3, Carter
Sestava: Kisza O., Kisza J., Ondriáš, Sedláček, Šplíchal, Záleský, Žuska, Carter, Kosč, Kosterec, Stojmenovič, Audy.


autor: MFK Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.