> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Řidič Mercedesu srazil v Havířově

vloženo: 24.10.2018           komentářů: 0

Řidič Mercedesu srazil v Havířově
vloženo: 24.10.2018 komentářů: 0

Řidič Mercedesu srazil v Havířově 16letou dívku a ujel, pátrá po něm policie.Dne 15. října kolem 20:00 hod. v Havířově, městské části Šumbark na komunikaci ulice Anglická zatím neznámý řidič osobního vozidla srazil 16letou chodkyni.

Nezjištěné vozidlo jelo ze směru ulice Smatanová k ulici Okružní. Dívka přecházela komunikaci poblíž domu čp. 21, z pohledu řidiče zprava doleva. Po kolizi neznámý řidič nezastavil, chodkyni neposkytl první pomoc a z místa ujel. Dívka byla převezena do místní nemocnice, kde byla hospitalizována.Znáte řidiče, zavolejte

Podle získaných svědeckých výpovědí se mělo jednat o osobní vozidlo, černé barvy, pravděpodobně tovární značky Mercedes Benz 320 nebo BMW.

Po střetu se řidič vozidla v křižovatce ulice Okružní otočil zpět na ulici Anglická. Projel kolem dívky, ale nezastavil a v jízdě pokračoval k ulici Smatanová. Řidič vozidla měl být bílé pleti a vedle něj měla sedět žena bílé pleti.

K nehodě došlo v pondělí 15. října 2018 kolem 20:00 hod. v Havířově na ulici Anglická, v blízkosti domu čp. 21.
Řidič Mercedesu srazil v Havířově 16letou dívku a ujel, pátrá po něm policie

Dne 15. října kolem 20:00 hod. v Havířově, městské části Šumbark na komunikaci ulice Anglická zatím neznámý řidič osobního vozidla srazil 16letou chodkyni.

Nezjištěné vozidlo jelo ze směru ulice Smatanová k ulici Okružní. Dívka přecházela komunikaci poblíž domu čp. 21, z pohledu řidiče zprava doleva. Po kolizi neznámý řidič nezastavil, chodkyni neposkytl první pomoc a z místa ujel. Dívka byla převezena do místní nemocnice, kde byla hospitalizována.

Znáte řidiče, zavolejte

Podle získaných svědeckých výpovědí se mělo jednat o osobní vozidlo, černé barvy, pravděpodobně tovární značky Mercedes Benz 320 nebo BMW.

Po střetu se řidič vozidla v křižovatce ulice Okružní otočil zpět na ulici Anglická. Projel kolem dívky, ale nezastavil a v jízdě pokračoval k ulici Smatanová. Řidič vozidla měl být bílé pleti a vedle něj měla sedět žena bílé pleti.

K nehodě došlo v pondělí 15. října 2018 kolem 20:00 hod. v Havířově na ulici Anglická, v blízkosti domu čp. 21.

Vyzýváme řidiče předmětného vozidla, aby se přihlásil.

Zároveň se obracíme na širokou veřejnosti o pomoc… v případě, že jste v čase nehody projížděli místem a ve vozidle máte kameru, kontaktujte nás.

Jakékoli informace k totožnosti řidiče nebo poznatky k osobnímu vozidlu přijmou policisté dopravního inspektorátu. Nehodu šetří prap. Jan TOMICA, tel. 608 754 952. Svědci

informace mohou volat i na tel. číslo 974 734 251 nebo na bezplatnou linku tísňového volání 158.

autor: por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.