> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Muži porazili Kunratice

vloženo: 30.09.2018           komentářů: 0

Muži porazili Kunratice o jedenáct branek

Velice povedené utkání mají za sebou muži, kteří v neděli vyzvali soupeře ze Startu98. Torpedo svému soupeři nadělilo třináct branek a bez větších obtíží tak dokráčelo ke třem bodům. Díky ostatním výsledkům čtvrtého kola se muži posunuli do čela prvoligové tabulky.


Zpočátku bylo utkání velice vyrovnané. Oba týmy se v úvodních minutách oťukávaly a šlo vidět, že ani jeden z celků nechce udělat první chybu. Skóre zápasu však otevřel těsně před desátou minutou Richard Kraus, který byl ve správný čas na správném místě a šikovně uklidil míček do sítě z předbrankového prostoru. Po šestnácté minutě dostal Havířov možnost přesilové hry, kterou využil během pár sekund. Přesná rána Matěje Černého zapadla k vzdálenější tyči a Torpedo vedlo už o dvě branky. Minutu po brance však přišlo vyloučení Tomáše Vlacha, který si šel odpočinou na dvě minuty za sekání. Havířovský obránce ale na trestné lavici vydržel pouze třicet sekund, neboť se Kunratice prosadily po hezké kombinaci. Po první třetině Torpedo vedlo 2:1.Do druhé části vstupovali hráči Havířova ve čtyřech, neboť na konci první třetiny usedl na lavičku vyloučených Jakub Holeš. Torpedo však oslabení výborně odbránilo a sekundu po vypršení trestu se z brejku prosadil Tomáš Kozlík. U třetího gólu Torpeda si velkou pochvalu zaslouží brankář Vojtěch Stefan, který se na této brance podílel svým skvělým výhozem. Čtvrtý gól Torpeda pak přidal mladíček Adam Klimeš, který zužitkoval parádní přihrávku Hynka Pláška. V prostřední části se již více neudálo a před poslední třetinou tak Havířov držel slibný náskok tří branek.Závěrečná dvacetiminutovka byla v jednoznačné režii domácího Torpeda. Havířovští přidali během poslední třetiny úctyhodných devět branek a celkově tak zvítězili 13:2. Za zmínku stojí zejména první branka ve třetí třetině, kdy elitní havířovská lajna rozebrala obranu Startu do posledního detailu a Adam Klimeš poté pohodlně skóroval do prázdné brány. Utkání se nejvíce povedlo Tomáši Kozlíkovi a již zmiňovanému Adamu Klimešovi. Oba hráči si připsali shodně tři góly a jednu asistenci. Díky ostatním výsledkům čtvrtého kola se Torpedo posunulo do čela tabulky 1. ligy mužů!


autor: www.torpedohavirov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.