> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Havířovské slavnosti 2018

vloženo: 11.08.2018           komentářů: 0

Městské kulturní středisko Havířov připravuje Havířovské slavnosti 2018, které svým programem budou mít opět co nabídnout ve dnech 7. a 8. září 2018 v areálu Městské sportovní haly v Havířově.

Páteční program bude zahájen v 16.00 hodin koncertem české nu metalové kapely Škwor. Poté jsou na programu Nebe, Sebastian, Tatabojs a Mandrage. Páteční program Slavností zakončí dvouapůlhodinový koncert slovenské pop-rockové hudební skupina Elán, která v Havířově zahajuje turné po Česku k 50. výročí.

Pestrý sobotní program zahájí Poddukelský umělecký ľudový súbor ze Slovenska, díle Lunetic
a jeden z nejúspěšnějších českých zpěváků a skladatelů Michal David s kapelou. Dalším velkým sobotním tahákem bude nizozemská gothic metal kapela Epica, britský zpěvák James Blunt s jediným koncertem v české republice a finská kapela Apocalyptica, jejíž specifikací
je interpretace heavy metalových skladeb osobitým stylem upraveným pro violoncella – "Plays Metallica by cellos".
Celý sobotní den bude moderovat Ondřej Sokol. Atmosféru Slavností uzavře noční ohňostroj
s tematickým podtextem „Ohniví Kabáti“.

Po celé dva dny je připraven bohatý doprovodný program pro děti a dospělé.

Výše vstupného:
250,- Kč / den
senioři nad 70 let 150,- Kč/den
děti do 10 let zdarma, 11 – 15 let dvoudenní 300,- Kč
ZTP: 125,- Kč
ZTP/P: 125,- Kč, doprovod zdarma

Program Havířovských slavností 7. a 8. září 2018

Pátek 7. 9. 2018
16.00 Škwor
17.30 Nebe
19.00 Sebastian
20.30 Tatabojs
22.00 Mandrage
23.30 Elán
od 16.00 – Chytrý kvíz v mobilním planetáriu

Sobota 8. 9. 2018
13.00 Poddukelský umelecký ľudový súbor
14.30 Lunetic
16.00 zdravice představitelů města
16.10 Michal David s kapelou
18.40 Epica
20.40 James Blunt
22.40 Apocalyptica - "Plays Metallica by cellos"
00.10 Ohniví Kabáti ohňostroj

13.00Klaun Hopsalín v mobilním planetáriu
15.00 Youtubeři a Chytrý kvíz v mobilním planetáriu
22.10 Nebe v mobilním planetáriu
13.00 Pohádková dětská farma

Moderuje Ondřej Sokol
___________________________________________________________________________
Doprovodný program:
Pátek - sobota - areál zábavy pro děti i dospělé, zábavní zóny, lidová technická zábava, stánkový prodej, atd.
Pátek - sobota - vědomostní soutěž - Chytrý kvíz
V sobotu v odpoledních hodinách - soutěž v přetahování lanem (pětičlenná mužská i ženská družstva od 18 let).

autor: www.havirov-city.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.