> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

První přípravný zápas je tady !!!

vloženo: 31.07.2018           komentářů: 0

První přípravný zápas je tady – dnes v úterý přijedou Vítkovice, buďte u toho!


Máme za sebou dlouhý odpočinek od hokeje a konečně se dočkáme prvního utkání před sezónou 2018/19. Již tradičně zahájí hokejisté AZetu Havířov přípravné zápasy utkáním s celkem extraligových Vítkovic. Loni se hrálo v Ostravě, letos uvidíme tohoto soupeře na ledě GASCONTROL Arény. Klub pro fanoušky připravil venkovní pivní stany, přijďte se v úterý 31.7. zchladit na hokej a dobře pobavit.

Vítkovice obměňují kádr jen lehce, na soupisce mají 30 hráčů

Generální manažer a hlavní trenér A-týmu HC Vítkovice Ridera Jakub Petr pokračuje ve své koncepční práci. Tým opustili obránci Lukáš Klok, jehož zlákal Slovan Bratislava, Patrik Urbanec (uvolněn klubem)a Karol Sloboda (konec smlouvy). Odešli i útočníci Petr Kolouch (do Olomouce)a Milan Bartovič, kterému skončilo hostování z Liberce.

Naopak posilami obranných řad se stali Petr Šidlík a Erik de la Rose, kteří přišli z Jihlavy. Posilu do útoku získaly Vítkovice z Plzně, odkud přišel Jan Schleiss.

Kompletní soupisku HC Vítkovice Steel najdete zde.
Jak je na tom AZ Havířov?

Manažer AZetu a zároveň asistent trenéra A-týmu Patrik Rimmel láká fanoušky těmito slovy: „Doufám, že si lidé najdou cestu na hokej i v tomto letním počasí. Poprvé budou mít možnost vidět v akci nové kluky i ty, co už tady hráli loni a taky mladé hráče. Lákadlem by měl být i celek Vítkovic, který je zase o něco kvalitnější než byl v loňské sezóně. Bude to takový svátek hokeje.“

Co od tohoto zápasu můžeme čekat? „Bude to klasický první přípravný zápas, nebude dobrý led, hráči jsou na ledě týden, takže to ještě nebude úplně ono. Hra bude asi trochu kostrbatá, ale určitě bude na co se dívat. Nasadíme čtyři pětky, brankáři se o to utkání podělí, nastoupí Ondra Bláha i Jirka Matoušek. Kromě Davida Chrobočka, který měl minulý týden problém se zuby, jsou všichni hráči v pořádku. Dva tři hráči se nevejdou do sestavy, ale zahrají si příště.“

Takto vypadá momentální kádr AZetu:

Brankáři: Ondřej Bláha, Jiří Matoušek, Michal Dufek (z juniorky)

Obránci: Jakub Matai, Patrik Luža, Jakub Dudek, David Chroboček, Vojtěch Ševěček, Jaroslav Mrowiec, Petr Šendera

Útočníci: Jan Maruna, Jakub Kotala, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Marek Haas, Dominik Pawliczek, Dominik Cihlář, Filip Seman, Jan Bambula, Tomáš Gřeš.

Hráči na zkoušku: Rok Macuh (útočník, 21 let, loni Olomouc/Havířov), Dominik Kafka (útočník, 22 let, Frýdek-Místek/Nový jIčín), Radek Veselý (útočník, 22 let, Benátky n. J.), Lukáš Chalupa (obránce, 24 let, Chomutov/Litoměřice), Karol Korím (obránce, 24 let, Nitra).

Tým by ještě měl být, dle slov manažera klubu, doplněn jedním útočníkem do první pětky a hráči na střídavé starty, kteří by měli začít přicházet koncem srpna.

Z utkání bude samozřejmě uskutečněn také textový on-line přenos. Pokud nebudete moct zápas přímo navštívit, můžete jej sledovat na webu onlajny.com.
Zápas startuje dnes v úterý 31.7. od 18 hodin! Buďte u toho!

autor: AZ Residomo Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.