> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Hummel Open Game Kids 2018

vloženo: 11.07.2018           komentářů: 0

Pro naši mládež pokračovala letní turnajová sezóna v Brně

O víkendu se konal Brno Hummel Open Game Kids 2018, kde nechyběla ani mládež Torpeda Havířov. Do Brna vyrazila reprezentovat žlutočerné barvy tři družstva. Jak se našim zástupcům na jednom z největších mládežnických turnajů dařilo, přinášíme v krátkém přehledu.

Junioři

Obhájci loňského stříbra vyrazili do Brna doplněni o nadějné hráče z řad dorostenců a havířovské odchovance z jiných týmů. Jedny z posledních zápasů v juniorské kategorii také odehráli hráči ročníku narození 1999, kteří budou už od následující sezóny nastupovat pouze v mužské kategorii. Po čtyřech zápasech ve skupině, ve které naši hráči obsadili druhé místo, přišlo na řadu play-off. V něm naši junioři postupovali až do sobotního večera, kdy se ve 21h utkali s regionálním rivalem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ten jim oplatil loňské turnajové vyřazení, a tak pro naše hráče cesta turnajem skončila ve čtvrtfinále.

Florbal Torpedo Havířov – Black Devils 8:2

Florbal Torpedo Havířov – K1 Florbal Židenice 8:0

Florbal Torpedo Havířov – BLACK ANGELS 2:5

Florbal Torpedo Havířov – JEMOBU 7:0

Florbal Torpedo Havířov – Hornets Brno 3:2

Florbal Torpedo Havířov – Propaganda 6:2

Florbal Torpedo Havířov – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:4Starší žáci

Starší žáci měli podobný vývoj turnaje jako jejich starší kolegové. Spojovalo je nejen společné ubytování, ale také stejný počet zápasů. Po čtyřech zápasech ve skupině, ve které také obsadili druhé místo, na ně čekaly tři zápasy play-off. S tím rozdílem, že jejich cesta skončila o jedno vyřazovací kolo dříve, tedy v osmifinále. V něm byl nad jejich síly pozdější finalista FBC Liberec.

Florbal Exelsior Havířov – Snipers Třebíč 4:1

Florbal Exelsior Havířov – BLACK ANGELS BLACK 3:7

Florbal Exelsior Havířov – Bulldogs Brno Black 1:1

Florbal Exelsior Havířov – Hippos Žďár n. S. 7:2

Florbal Exelsior Havířov – Snipers Třebíč 13:1

Florbal Exelsior Havířov – FBC Dragons 9:1

Florbal Exelsior Havířov – FBC Liberec 3:9Elévové

Naši nejmladší zástupci vyrazili do Brna za pomoci trenérů a rodičů po vlastní ose. Počtem týmů velmi obsazená kategorie přinesla našim nejmladším nadějím pět utkání ve skupině, ve které obsadili krásné třetí místo. V pavouku play-off však naše družstvo skončilo svou cestu turnajem již v prvním kole, kde byl nad jejich síly tým Hornets Brno.

Florbal Torpedo Havířov – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 2:2

Florbal Torpedo Havířov – FBK Škorpioni Ostrava 5:2

Florbal Torpedo Havířov – Tatran Střešovice BLACK 7:0

Florbal Torpedo Havířov – Technology Florbal MB 3:8

Florbal Torpedo Havířov – FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueB 1:5

Florbal Torpedo Havířov – Hornets Brno 4:5Na brněnském turnaji se představili i další hráči Torpeda Havířov. S týmem IBK TORVIT, který tvořili společně s hráči Vítkovic, dokráčeli naši mladíci v kategorii Mladších žáků až do finále a z turnaje si domů přivezli stříbrné medaile.

Další letní zastávkou pro naši mládež bude již v červenci největší mládežnický turnaj v České republice s názvem Prague Games. Za reprezentaci našeho klubu v brněnské metropoli děkujeme všem hráčům, hráčkám, trenérům, rodičům a všem kdo společně s Torpedem do Brna vyrazili.


autor: www.torpedohavirov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.