> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Hlavní trenér A-týmu Jiří Režnar

vloženo: 09.07.2018           komentářů: 0

Příprava probíhá podle plánu, hlásí trenér Jiří Režnar


Hlavní trenér A-týmu Jiří Režnar nás v květnu seznámil s plánem letní přípravy. Tento týden končí první část přípravy na novou sezónu a tak jsme zjišťovali, jak je s dosavadním vývojem spokojen.

Pane trenére, právě končí suchá část letní přípravy. Probíhalo vše podle plánu, který jste si připravili?

Určitě. Všechno, co jsme si řekli, jsme do puntíku splnili. Měli jsme tady dobře připravené sportoviště a všechno, co jsme chtěli, jsme splnili. Dneska jsme měli silové testy, ještě ve čtvrtek uděláme běžecké testy a v pátek už mají kluci volno.

Po tom volnu jdete hned na led nebo ještě ne?

Sejdeme se 23. července, ještě dva dny bude suchá příprava, kluci si nafasujou věci a 25. 7. půjdeme na led. Tak nějak to bude do 27. července a ten další týden už do toho půjdeme naostro.

Jaká bude náplň tréninku? Asi tam bude i nějaká posilovna, že?

Ta posilovna tam bude celou sezónu. Vedení doplnilo tým kondičním trenérem a trenérem brankářů, takže ten manšaft bude pracovat na kondici pod dohledem kondičního trenéra v průběhu celé sezóny. My půjdeme na led nejdříve všichni, bude i společná posilovna. Druhý a třetí týden se budeme dělit na skupiny, kdy bude část v posilovně a část na ledě, budeme rozděleni na útočníky, obránce a pak na pětky.

Máte domluveno společné soustředění nebo letos nic takového nebude?

Měli jsme jednodenní teambuilding, kdy jsme měli výšlap na Lysou. Já jsem šel poprvé, chodím pravidelně Praděd, ale ta Lysá je něco úplně jiného a měl jsem toho plné zuby. Tam se ukázala síla kolektivu, partyja a nahoře jsme ještě povykládali, řekli jsme si nějaké věci, co budeme chtít v sezóně. Splnilo to svůj účel.

Soustředění letos nebudeme mít a řekli jsme si, že odehrajeme osm přípravných utkání, víc nechceme. Ten tým je poskládaný tak, že není hodně hráčů, kteří by se prostřídali, a těch osm zápasů nám bude stačit. Možná ještě někdo přijde na zkoušku, ale to je otázka času.

Jak jste spokojen s dosavadním průběhem přípravy?

V silových testech je vidět nárůst, ale jak já říkám, tenisky nejsou brusle. Kluci pracovali maximálně po celou letní přípravu, ale hokej se hraje na ledě a tam potom bude záležet na více věcech – herní dovednosti, herní činnosti a spolupráci na ledě. Tyhle věci do sebe musíme rychle dostat.

Takže by se dalo říct, že jde vše podle plánu?

Určitě. Dobré je, že se nám vyhýbají zranění. Bylo tam jen nějaké natažení svalů nebo natažení úponů a podobné maličkosti. Zatím vše probíhá velice dobře.

Máte nějaké plány na dovolenou?

Pojedeme s manželkou a známýma na týden do termálů, jinak budu doma.

Děkuji za rozhovor a přeji, ať se Vám daří.

autor: AZ Residomo Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.