> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Tenisový AZ OPEN 2018

vloženo: 04.07.2018           komentářů: 0

Tenisový AZ OPEN 2018 opět na konci července

Už se stalo tradicí, že se hráči Havířova, sponzoři, partneři klubu a fanoušci setkávají na tenisovém turnaji AZ OPEN. V letošním roce se bude konat už 7. ročník turnaje! Jak se můžete přihlásit, kde a kdy se akce koná? Bližší informace v článku.

Již každoroční akci v průběhu léta je tenisový AZ Open. I v letošním roce se bude turnaj hrát na závěr července, přesněji 28. 7. 2018 na tradičním místě, v areálu Tennis Hill v Životicích.

Letošní 7. ročník tenisového turnaje bude hrát řada osobností spojených s klubem AZ RESIDOMO Havířov, od hráčů přes vedení až po fanoušky a sponzory klubu.
Herní systém

Hrát se bude atraktivním systémem losovaných čtyřher, což v praxi znamená, že se na turnaj nepřihlásíte jako dvojice, ale spoluhráč do každého zápasu v základní skupině Vám bude vylosován ze zbylých účastníků.

To přináší velice atraktivní systém, ve kterém nikdy nevíte, s kým si zahrajete. Můžete se tak na jednom kurtu potkat s hráčem AZ Havířov nebo s dalším fanouškem. Prezentace to turnaje začíná v 8:15, samotný začátek je poté v 9:00. Po přihlášení je nutno uhradit startovné do týdne od přihlášky.

"Přihlašování na turnaj se právě rozjelo, tudíž se můžete přihlásit buď telefonicky na můj telefon nebo emailem. Kontakty jsou uvedeny také na plakátu k této akci. Určitě se přihlašte, těšit se můžete na hezkou porci tenisu, srandy a zábavy. K účasti na turnaji byli osloveni opět i partneři našeho klubu,“ zve a upřesňuje spoluorganizátor turnaje Robin Pavlas.
Přihlášky telefonicky na 777 774 020
Přihlášky emailem na hokej@hc-havirov.cz
Startovné 500,- Kč (v ceně 2x teplé jídlo, míčky a ceny)

autor: AZ Residomo Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.