> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Výhra v derby nás do MSFL

vloženo: 18.06.2018           komentářů: 0

Jelikož vyhráli i naši největší konkurenti, raduje se z postupu Dolní Benešov. Lokomotiva padá do krajského přeboru.
LOKOMOTIVA PETROVICE – MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:0)

Oběma týmům šlo o hodně, ale ani jeden neměl vše ve svých rukách a musel spoléhat na pomoc dalších týmů. Od počátku jsme měli více ze hry, ale naše akce končily daleko před brankou domácích. Zdlouhavé rozehrávce do stran chyběl moment překvapení. Petrovičtí se pokoušeli o jednoduchý a rychlý přechod. Jelikož se utápěli v nepřesnostech, diváci velkou šanci v první půli neviděli.

Ve druhé půli jsme pokračovali v tlaku a začali otvírat obranu. Toho mohli domácí využít. Patrně rozhodující byl samostatný únik Hanuska, kterého zastavil na poslední chvíli fantastickým návratem stoper Jakub Hottek. Pak se dostal zas obranu střídající Patrik Chlopek. Se šancí nenaložil napoprvé nejlépe, ale míč se k němu odrazil zpět a havířovský hráč ho dokázal u tyče procpat přes bránícího hráče i brankáře do sítě – 0:1.

Lokomotiva nesložila zbraně. Její hru znatelně zvedl příchod Christophera Bibaka. Velkou šanci spálil po málo vídaném uvolnění Hanusek a pak udeřilo na druhé straně. Förster se trefil přesně k tyči a domácí šance na záchranu klesly k nule. Petrovičtí věděli, že jejich hlavní konkurent prohrává a vítězství by je zachránilo, ale ve zbývajícím čase stačili jen korigovat na konečných 1:2. To je poslalo definitivně do krajského přeboru, ale nám výhra k postupu nestačila. Uspěl totiž lídr divize Dolní Benešov v Hranicích i Kozlovice ve Slavičíně. Nám patří celkově třetí místo, jen bod za celkovým vítězem. S Kozlovicemi pak máme stejně bodů, ale horší vzájemné zápasy.
Branky: 82. Bibak – 69. Chlopek, 77. Förster
Sestava: Směták – Igbinoba, Hottek, Skoupý L. – Klejnot, Omasta, Matučovič (44. Chlopek), Zupko, Wojnar (77. Skoupý K.), Förster (88. Sedláček) – Lišaník.

autor: MFK HAVÍŘOV

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.