> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zveme na Sportovně zábavný den

vloženo: 24.05.2018           komentářů: 0

Zveme na Sportovně zábavný den s AZ

Odpoledne plné aktivit pro děti i dospělé zabaví fanoušky AZ už tuto sobotu od 15 hodin. V prostorách Gascontrol Areny i před ní si hokejový klub společně se svými partnery připravil zábavné odpoledne v rámci pátého ročníku Sportovně zábavného dne s AZ.

Akce začíná v 15 hodin. Na programu budou komentované prohlídky stadionu, kterým fanoušky provedou sami hokejisté. V 17 hodin odehraje výběr mládeže AZ Residomo Havířov exhibiční zápas s výběrem Torpedo Havířov. „Těšíme se také na přítomnost dobrovolných hasičů ze Životic s ukázkou hasičské techniky. Dospěli si mohou vyzkoušet vozy Škoda od Autodomu Vrána a zveme je také ke společnému posezení u výborného občerstvení,“ představuje program marketingový manažer klubu Martin Kučera.

Svou činnost představí i další spřátelené havířovské instituce. „Výtvarné dílny bude mít i letos na starost spolek ADAM – autistické děti a my. Soutěžní stanoviště chystají také havířovští boccisté,“ doplňuje. Nebude chybět ani minipingpong a skákací hrad. Soutěže pro nejmenší už pilně připravují také sami hokejisté. A díky náboru do přípravky se mohou ti nejmenší rovnou zapsat do jejich řad.

„Akce se budeme konat za každého počasí a už se všichni těšíme na společně strávené odpoledne,“ zve Kučera.

Podrobný program:

15:00 Zahájení
15:30, 16:30, 17:30 Komentované prohlídky zimního stadionu
17:00 Exhibiční utkání mládeže AZ Havířov vs Torpedo Havířov

Po celou dobu akce:

Testovací jízdy Škoda - vyhraj auto na víkend!
Ukázka hasičské techniky Hasičského záchranného sboru
AZet fandí autismu - ADAMovy výtvarné dílničky
Boccia
Minipingpong
Skákací hrad
Soutěže pro děti
Nábor do hokejové přípravky
Občerstvení

Vstupem na akci každý uděluje souhlas s použitím pořízených fotografií z akce na webových stránkách a sociálních sítích pořadatele.

autor: AZ Residomo Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.