> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Finálová bitva vypukne již dnes

vloženo: 07.04.2018           komentářů: 0

Finálová bitva vypukne již tento víkend. O průběhu sezóny se rozpovídal trenér Filip Kubíček.
Finálová bitva vypukne již tento víkend. O průběhu sezóny se rozpovídal trenér Filip Kubíček.

Již tuto sobotu v MSH Havířov vypukne od 20h finálová bitva mezi Florbal Pegres Havířov a TJ Sokol Královské Vinohrady, ve které se rozhodne o vítězi 1. ligy mužů a přímém postupujícím do Superligy. O průběhu dosavadní sezóny a svými pocity z ní se rozpovídal v krátkém rozhovoru lodivod A týmu Filip Kubíček.

Jak hodnotíš dosavadní průběh sezóny?

​Začátek sezóny​ nebyl z hlediska výsledku a předvedené hry moc dobrý. Hned první zápas v poháru prohra a vstup do soutěže nebyl moc optimální. Postupem času si vše sedalo a zapadalo, jak má být, ale ne vždy to bylo optimální.

Jsi spokojený se zápasy v play-off? Připravily tým na finálovou sérii?

​Se zápasy jsem vcelku spokojený, co se týká výsledku. Co se týče samotné hry, tak tam bylo docela dost chyb, jak v rozehrávce, tak v obraně. Na tyto věci jsem kluky upozornil. Jinak ať už to bylo čtvrtfinále nebo semifinále, tak jsme hráli těžká utkání. Petrovice hrály úplně jinak než Ostrava, což je pro nás moc dobře. Museli jsme reagovat na jiné obranné i útočné systémy, které má každý tým odlišné. Myslím si, že to kluci zvládli a pevně věřím, že je ty zápasy posunuly zase o kousek dále. I divácká kulisa byla velmi dobrá, což ne všichni hráči lehce zvládali. Ale teď už si na to snad zvykli.

Co říkáš na finálového soupeře?

Pro některé fanoušky, hráče a týmy může být SKV překvapením, ale pro mne ani tak moc ne. Mají velice technicky zdatné hráče​, což dělá jejich sílu v útočné hře s míčkem. Odebrat je od míčku je dost složité a jejich kombinace jsou někdy smrtící. A jak poznamenal Pavel Kotula, když ještě chytal v Brně, tak na SKV si tehdy těžce vylámali zuby ve finále. V lize je přejeli, ale ve finále to bylo naopak. No, doufejme, že my to snad zvládneme lépe :-)

Co očekáváš od finálové série?

​Co očekávám? Florbal, pěknou technickou hru s nasazením a cílem obou týmu zvítězit, což si myslím bude pěkné koukání pro diváka​.

Co bys vzkázal fanouškům před domácími zápasy?

​Pokud chceme porazit soupeře, tak musíme podat nadlidský a hráčský výkon. K tomu ale potřebujeme fantastickou diváckou podporu. ​Proto moc prosím fanoušky a diváky, aby nás přišli podpořit a pokud se to má povést, tak ať jsou součásti našeho týmu jako sedmý hráč.

Domácí zápasy finálové série hrané na tři vítězné utkání jsou na programu tento víkend v MSH Havířov. První finálové utkání se odehraje v sobotu 7.4. od 20h, druhé pak v neděli 8.4. od 16h. Vyslyšte výzvu trenéra Kubíčka a přijďte nás v nejdůležitější fázi sezóny podpořit v boji o Superligu.


autor: Florbal Pegres Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.