> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Finálová bitva vypukne již dnes

vloženo: 07.04.2018           komentářů: 0

Finálová bitva vypukne již tento víkend. O průběhu sezóny se rozpovídal trenér Filip Kubíček.
Finálová bitva vypukne již tento víkend. O průběhu sezóny se rozpovídal trenér Filip Kubíček.

Již tuto sobotu v MSH Havířov vypukne od 20h finálová bitva mezi Florbal Pegres Havířov a TJ Sokol Královské Vinohrady, ve které se rozhodne o vítězi 1. ligy mužů a přímém postupujícím do Superligy. O průběhu dosavadní sezóny a svými pocity z ní se rozpovídal v krátkém rozhovoru lodivod A týmu Filip Kubíček.

Jak hodnotíš dosavadní průběh sezóny?

​Začátek sezóny​ nebyl z hlediska výsledku a předvedené hry moc dobrý. Hned první zápas v poháru prohra a vstup do soutěže nebyl moc optimální. Postupem času si vše sedalo a zapadalo, jak má být, ale ne vždy to bylo optimální.

Jsi spokojený se zápasy v play-off? Připravily tým na finálovou sérii?

​Se zápasy jsem vcelku spokojený, co se týká výsledku. Co se týče samotné hry, tak tam bylo docela dost chyb, jak v rozehrávce, tak v obraně. Na tyto věci jsem kluky upozornil. Jinak ať už to bylo čtvrtfinále nebo semifinále, tak jsme hráli těžká utkání. Petrovice hrály úplně jinak než Ostrava, což je pro nás moc dobře. Museli jsme reagovat na jiné obranné i útočné systémy, které má každý tým odlišné. Myslím si, že to kluci zvládli a pevně věřím, že je ty zápasy posunuly zase o kousek dále. I divácká kulisa byla velmi dobrá, což ne všichni hráči lehce zvládali. Ale teď už si na to snad zvykli.

Co říkáš na finálového soupeře?

Pro některé fanoušky, hráče a týmy může být SKV překvapením, ale pro mne ani tak moc ne. Mají velice technicky zdatné hráče​, což dělá jejich sílu v útočné hře s míčkem. Odebrat je od míčku je dost složité a jejich kombinace jsou někdy smrtící. A jak poznamenal Pavel Kotula, když ještě chytal v Brně, tak na SKV si tehdy těžce vylámali zuby ve finále. V lize je přejeli, ale ve finále to bylo naopak. No, doufejme, že my to snad zvládneme lépe :-)

Co očekáváš od finálové série?

​Co očekávám? Florbal, pěknou technickou hru s nasazením a cílem obou týmu zvítězit, což si myslím bude pěkné koukání pro diváka​.

Co bys vzkázal fanouškům před domácími zápasy?

​Pokud chceme porazit soupeře, tak musíme podat nadlidský a hráčský výkon. K tomu ale potřebujeme fantastickou diváckou podporu. ​Proto moc prosím fanoušky a diváky, aby nás přišli podpořit a pokud se to má povést, tak ať jsou součásti našeho týmu jako sedmý hráč.

Domácí zápasy finálové série hrané na tři vítězné utkání jsou na programu tento víkend v MSH Havířov. První finálové utkání se odehraje v sobotu 7.4. od 20h, druhé pak v neděli 8.4. od 16h. Vyslyšte výzvu trenéra Kubíčka a přijďte nás v nejdůležitější fázi sezóny podpořit v boji o Superligu.


autor: Florbal Pegres Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.