> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Muži si vybrali soupeře

vloženo: 09.03.2018           komentářů: 0

Muži si vybrali soupeře pro čtvrtfinále

Muži Torpeda si zajistili vítězství v základní části první ligy mužů již minulý víkend. Poslední kolo v Brně tak mohli odehrát relativně v klidu, vyčkávat na výsledky ostatních týmu a pomalu vybírat soupeře pro čtvrtfinálovou bitvu.

Sobotní utkání v Brně nabídlo vyrovnané utkání, které se hrálo v poklidném tempu. Po většinu zápasu tahal Pegres za kratší konec, ale i přesto dokázali havířovští hráči zvítězit. Rozhodující trefu zaznamenal devět vteřin před koncem gólem do prázdné brány kapitán týmu Pavel Bezděčík. Věříme, že touto trefou naladil Havířov na vítěznou vlnu před blížícím se play-off.

Po sobotních utkáních již byla známa kompletní osmička pro čtvrtfinálové boje, s oficiální volbou však museli muži počkat až do neděle 19 h. Havířov z pozice vítěze základní části mohl vybírat z celků na 5. – 8. pozici tabulky, jmenovitě Kanonýři Kladno, Start98 Praha-Kunratice, TJ Sokol Královské Vinohrady a Z.F.K. AQM Petrovice. Volba padla na 8. tým tabulky a regionálního soupeře Z.F.K. AQM Petrovice, se kterým mají naši muži v této sezóně vyrovnanou bilanci. Na domácí palubovce padli v poměru 3:6, porážku pak soupeři oplatili na jejich hřišti výhrou 11:5. Můžeme se tedy jistě těšit na vyrovnanou sérii plnou napínavých okamžiků. Soupeři se historicky potkali již dvakrát v play-off Národní ligy, kdy pokaždé stálo na vítězné straně havířovské Torpedo. Doufáme, že stejný výsledek se mužům podaří zopakovat také v 1. lize. Výběr čtvrtfinálového soupeře okomentoval trenér Filip Kubíček: „Volbu soupeře do play-off vždy nechávám na hráčích, takže také Petrovice si vybrala kabina. Jak ohledně cestování, tak o tom, že ve čtvrtfinále zažijeme derby.“

Pegres bude v play-off zajisté spoléhat na kvalitní obranu, která v základní části obdržela druhý nejmenší počet branek z celé soutěže, útočnou sílu Vojtěch Mžyka, který jako nejproduktivnější hráč Torpeda skončil na 7. místě kanadského bodování a samozřejmě na zkušenosti Pavla Kožušníka.

Čtvrtfinálová bitva začne již tento pátek 9.3.2018 od 18 h v MSH Havířov. Druhý zápas je pak na programu v neděli 11.3. od 19 h opět v Havířově. Přijďte i vy svými hlasivkami podpořit domácí Torpedo v prvních bitvách boje o postup mezi českou florbalovou smetánku.


autor: www.torpedohavirov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.