> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

SEMIFINÁLE POSTUPUJE STUDÉNKA

vloženo: 25.02.2018           komentářů: 0

Do druhého utkání šli Vlci naplno a bylo vidět, že chtějí letos bojovat o postup do dalších vyřazovacích bojů. Do vedení šli českotěšínští hokejisté v 11. minutě, když se prosadil Martin Piecha a o necelou minutu to bylo po gólu Daniela Smuže 2:0 pro domácí. Do konce třetiny dokázali Vlci přidat další dvě branky a donutili vystřídat gólmana Studénky, který v čase 15:03 po třetí inkasované brance přenechal své místo náhradníkovi. Hráči Studénky se probrali na začátku druhé třetiny a postupně snížili až na rozdíl jediné branky. Klid na hokejkách vrátil domácím Michal Toman, který ve 39. minutě zvyšoval náskok na 5:3. Studénka se ale nechtěla vzdát a v 54. minutě svítilo na světelné tabuli 5:5! O rozhodující branku utkání se postaral Jakub Voznica, který se po přihrávce od Marka Altery nemýlil a v čase 56:37 rozhodl o tom, že se o postup do semifinále bude bojovat až ve třetím zápase.

K tomu nastoupili českotěšínští hokejisté ve středu 21. 2. opět na ledě v Kopřivnici. Do vedení šli Vlci poprvé v jedenácté minutě, když se prosadil Tomáš Foltyn, Studénka však dokázala využít přesilovou hru a po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve 34. minutě pak otáčela stav utkání na 1:2, ale i Vlci si dokázali poradit s nabízenou přesilovkou, ve které skóroval Jakub Voznica. Opět bylo srovnáno – 2:2. Na začátku druhé třetiny padly v rozmezí čtyř minut tři branky, z toho dvě do sítě Studénky a Těšín vedl. V 51. minutě zvyšoval na 3:5 Pavel Malyjurek a vypadalo to, že je rozhodnuto. Studénka se ale dokázala díky dvěma nabízeným využitým přesilovým hrám vrátit zpět do hry a v 55. minutě bylo srovnáno na 5:5. Do konce základní hrací doby, ani během prodloužení žádná branka nepadla a o vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byla úspěšnější Studénka, která postupuje do semifinále, ve kterém vyzve Bohumín.

Děkujeme všem fanouškům, že jste s námi byli po celou sezónu, že jste chodili fandit a povzbuzovali nás k ještě lepším výkonům. Obzvlášť si vážíme toho, v jakém počtu jste dorazili na poslední utkání do Kopřivnice a dokázali vytvořit domácí atmosféru i na venkovním utkání.

autor: http://ctwolves.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.