> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

SEMIFINÁLE POSTUPUJE STUDÉNKA

vloženo: 25.02.2018           komentářů: 0

Do druhého utkání šli Vlci naplno a bylo vidět, že chtějí letos bojovat o postup do dalších vyřazovacích bojů. Do vedení šli českotěšínští hokejisté v 11. minutě, když se prosadil Martin Piecha a o necelou minutu to bylo po gólu Daniela Smuže 2:0 pro domácí. Do konce třetiny dokázali Vlci přidat další dvě branky a donutili vystřídat gólmana Studénky, který v čase 15:03 po třetí inkasované brance přenechal své místo náhradníkovi. Hráči Studénky se probrali na začátku druhé třetiny a postupně snížili až na rozdíl jediné branky. Klid na hokejkách vrátil domácím Michal Toman, který ve 39. minutě zvyšoval náskok na 5:3. Studénka se ale nechtěla vzdát a v 54. minutě svítilo na světelné tabuli 5:5! O rozhodující branku utkání se postaral Jakub Voznica, který se po přihrávce od Marka Altery nemýlil a v čase 56:37 rozhodl o tom, že se o postup do semifinále bude bojovat až ve třetím zápase.

K tomu nastoupili českotěšínští hokejisté ve středu 21. 2. opět na ledě v Kopřivnici. Do vedení šli Vlci poprvé v jedenácté minutě, když se prosadil Tomáš Foltyn, Studénka však dokázala využít přesilovou hru a po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve 34. minutě pak otáčela stav utkání na 1:2, ale i Vlci si dokázali poradit s nabízenou přesilovkou, ve které skóroval Jakub Voznica. Opět bylo srovnáno – 2:2. Na začátku druhé třetiny padly v rozmezí čtyř minut tři branky, z toho dvě do sítě Studénky a Těšín vedl. V 51. minutě zvyšoval na 3:5 Pavel Malyjurek a vypadalo to, že je rozhodnuto. Studénka se ale dokázala díky dvěma nabízeným využitým přesilovým hrám vrátit zpět do hry a v 55. minutě bylo srovnáno na 5:5. Do konce základní hrací doby, ani během prodloužení žádná branka nepadla a o vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byla úspěšnější Studénka, která postupuje do semifinále, ve kterém vyzve Bohumín.

Děkujeme všem fanouškům, že jste s námi byli po celou sezónu, že jste chodili fandit a povzbuzovali nás k ještě lepším výkonům. Obzvlášť si vážíme toho, v jakém počtu jste dorazili na poslední utkání do Kopřivnice a dokázali vytvořit domácí atmosféru i na venkovním utkání.

autor: http://ctwolves.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.