> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Nájemníci mohou získat

vloženo: 31.01.2018           komentářů: 0

Nájemníci mohou získat bonusovou kartu a čerpat výhody u smluvních partnerů
Mnoho atraktivních výhod mohou získat nájemníci bytů ve správě havířovské Městské realitní agentury, která spustila nový program pod názvem MRA Bonus Card. Bonusová karta umožňuje čerpat různé slevy u smluvních partnerů, a to nejen v Havířově, ale i v okolních městech. Jedná se nejen o služby, ale i nákupy zvýhodněné až o 50 procent.
Podmínkou pro členství v programu je dosažení plnoletosti, užívání bytu ve vlastnictví statutárního města Havířova spravovaný MRA po dobu nejméně jednoho roku, řádně vyplněná podepsaná a odevzdaná přihláška buď v tištěné anebo elektronické formě.
„Za prvních 5 dnů od spuštění tohoto nového programu se zaregistrovalo 400 lidí. Zájem nás velmi těší a věříme, že atraktivní výhody našich partnerů držitelé karet ocení. Už tento týden doručíme první vyhotovené karty poštou,“ uvedl jednatel Jiří Lankočí a dodal, že program je formou odměny pro řádně platící nájemníky. „Snažíme se, aby byli u nás lidé spokojeni nejen se službami spojenými se správou a údržbou bytů, ale i se servisem navíc. Seznam dostupných výhod je uveřejněn na webových stránkách www.mra.cz,“ upřesnil Jiří Lankočí.
Na seznamu výhod jsou slevy na jednorázové sportovní aktivity – například bowling, stolní tenis, badminton, cvičení pro děti nebo na nákup permanentek či vstupy do sportovních zařízení. Najdete zde také slevy na jídlo v restauracích nebo nákup v květinářství. Jejich škála se bude postupně rozšiřovat. MRA Bonus Card platí 2 roky a po celou dobu užívání je zcela zdarma.
MRA Bonus Card může získat takřka každá rodina. Karta je však nepřenositelná a jedné osobě může být vydána pouze jedna karta. Členem programu se také může stát fyzická osoba podnikající nebo právnická osoba, která se svou bezvadnou dosavadní spoluprací s MRA zaslouží o předání VIP Karty. Každá změna výhod bude platná dnem oznámení na webových stránkách www.mra.cz, nebo na webových stránkách poskytujícího smluvního partnera. „Veškeré případné dotazy či připomínky týkající se využívání výhod, zejména neposkytnutí garantované výhody smluvním partnerem držiteli karty, je vhodné sdělit písemně na adrese MRA, či elektronicky na email: karta@mra.cz.,“ uzavřel vedoucí právního odboru a vnitřních věcí MRA Lukáš Lhotský.

autor: Mgr. Simona Součková

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.