> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Nájemníci mohou získat

vloženo: 31.01.2018           komentářů: 0

Nájemníci mohou získat bonusovou kartu a čerpat výhody u smluvních partnerů
Mnoho atraktivních výhod mohou získat nájemníci bytů ve správě havířovské Městské realitní agentury, která spustila nový program pod názvem MRA Bonus Card. Bonusová karta umožňuje čerpat různé slevy u smluvních partnerů, a to nejen v Havířově, ale i v okolních městech. Jedná se nejen o služby, ale i nákupy zvýhodněné až o 50 procent.
Podmínkou pro členství v programu je dosažení plnoletosti, užívání bytu ve vlastnictví statutárního města Havířova spravovaný MRA po dobu nejméně jednoho roku, řádně vyplněná podepsaná a odevzdaná přihláška buď v tištěné anebo elektronické formě.
„Za prvních 5 dnů od spuštění tohoto nového programu se zaregistrovalo 400 lidí. Zájem nás velmi těší a věříme, že atraktivní výhody našich partnerů držitelé karet ocení. Už tento týden doručíme první vyhotovené karty poštou,“ uvedl jednatel Jiří Lankočí a dodal, že program je formou odměny pro řádně platící nájemníky. „Snažíme se, aby byli u nás lidé spokojeni nejen se službami spojenými se správou a údržbou bytů, ale i se servisem navíc. Seznam dostupných výhod je uveřejněn na webových stránkách www.mra.cz,“ upřesnil Jiří Lankočí.
Na seznamu výhod jsou slevy na jednorázové sportovní aktivity – například bowling, stolní tenis, badminton, cvičení pro děti nebo na nákup permanentek či vstupy do sportovních zařízení. Najdete zde také slevy na jídlo v restauracích nebo nákup v květinářství. Jejich škála se bude postupně rozšiřovat. MRA Bonus Card platí 2 roky a po celou dobu užívání je zcela zdarma.
MRA Bonus Card může získat takřka každá rodina. Karta je však nepřenositelná a jedné osobě může být vydána pouze jedna karta. Členem programu se také může stát fyzická osoba podnikající nebo právnická osoba, která se svou bezvadnou dosavadní spoluprací s MRA zaslouží o předání VIP Karty. Každá změna výhod bude platná dnem oznámení na webových stránkách www.mra.cz, nebo na webových stránkách poskytujícího smluvního partnera. „Veškeré případné dotazy či připomínky týkající se využívání výhod, zejména neposkytnutí garantované výhody smluvním partnerem držiteli karty, je vhodné sdělit písemně na adrese MRA, či elektronicky na email: karta@mra.cz.,“ uzavřel vedoucí právního odboru a vnitřních věcí MRA Lukáš Lhotský.

autor: Mgr. Simona Součková

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.