> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pro Amritam je rostlina Kakaa

vloženo: 17.01.2018           komentářů: 0

Plné prožíváni Přítomnosti v jemnosti
"Chceš být silnější? Staň se jemnější!" (Godfri Dev)


Pro Amritam je rostlina Kakaa posvátnou magickou rostlinou a entitou...Dlouho jsme mezi kvalitním raw kakaem hledaly to ceremoniální...s nímž je s úctou a láskou nakládáno jako s léčivou esencí od semínka až po bob a jeho následné zpracování =o)
Takové Kakao se stává mocnou Medicínou, které nás vede do středu našeho Bytí – Srdce. Při této krásné příležitosti budeme pracovat s vedenou meditací, naší schopností vizualizace, dle potřeby pracujeme také s voice-expressions, zvukovou a pohybovou léčebnou technikou k uvolnění všech našich bloků, které brání přirozenému toku energie a komunikaci mezi Srdcem a vaší Yoni.

Tato dvě centra jsou neddělitelně propojeny : Pokud je Srdce otevřené a milující, Yoni bude rozvétat a bujet jako květ. Právě Kakao je ta pravá medicína, která nesmírně asistuje v prohlubování spojení s našimi ženskými sexuálními orgány.


Zdravá sexualita je zdrojem životní energie, zdrojem léčení, který Vám může sloužit v transformačních procesech. Jako ženy, můžeme fyzicky rozkvétat jedině, pokud se cítíme bezpečně I ve zranitelnosti. Pakliže se cítíme komfortně a bezpečně při odhalování obojího – našich potěšení a bolestí zcela volně, beze studu.
Rozprouděním svého Srdce a Yoni aktivujeme silové centrum ženské intuice a dělohu – centrum kreativity. Právě takto Čirá jasnost může proudit a vyživit To, co je v našem životě připraveno rozkvétat, rozvíjet se a růst.

Společně vytvoříme prostor pro ceremonii - moment k propojení se Sestrami v modlitbě k našim Životům, v uctění Matky a Země, jež nás nosí a živí. Ve vřelém objetí Lásky si dovolíme hluboké spojení se svým Srdcem – svým intimním vnitřním světem – a každá s každou – se Vším.

Amritam – Nectar as a Medicine

- pomáhá tvořit most mezi kulturami….od Amazonských pralesů a výšin And a jejich starodávných šamanských dovedností přes Evropský kontinent po břehy Indie její ctnosti, vznešenost a medicinální znalosti a vzdělanost.


V rámci projektů, o kterých se můžete dočíst více na našem webu :
představíme také tradiční byliny ajurvédy a jižní Ameriky, výrobky z nich – biokosmetiku, šperky a další nektary z rukou našich nebo přímo těch, kteří stále opatrují tyto tradice.CEREMONIE ZAHRNUJE

- Meditaci a Vizualizaci
- Plný šálek kakaového nektaru dle tradiční receptury
- Hlasovou a zvukovou expresi jako léčivé náčiní
- Tanec , radost, smích a sdílení
- Cvičení a techniky k vědomému propojení Srdce a Yoni, k uvolnění všech našich bloků, které brání přirozenému toku energie a komunikaci mezi
- například “Tandava” ( praxe mystického tance z tantrické tradice používaného ke sjednocení člověka se Vším)


PŘINESTE PROSÍM :

: ovoce oříšky a plody, případně I květinu na oltář jako dar a ke sdílení v kruhu na konci obřadu
: Svůj jasný osobní záměr
: osobní předměty a amulety na oltář a chcete-li také dorbné doprovodné hudební nástroje
: svůj oblíbený kalíšek/ hrnek a lžičku
: podložku, případně I deku a meditační polštářek
: oblečte se pohodlně, ale tak aby jste se cítila krásná… je to přeci speciální a jedinečná příležitost

Aby jste se s Duchem kakaa mohla čistě propojit, je třeba věnovat čas sobě a přípravě již před rituálem samotným:

Věnujte si alespoň 5 minut denně pár dní před obřadem. Usaďte se a kultivujte svůj záměr...Co chcete s pomocí Kakaa nahlédnout, ujasnit, vyřešit, manifestovat? Pravděpodobně se Váš záměr v průběhu několika dní bude proměňovat.

Doporučujeme nejméně 24h před ceremonií nejíst a nepít nic živočišného původu (maso, mléko, vejce), vyhnout se kávě, alkoholu, cigaretám a ostatním drogám a stimulantům. V průběhu ceremonie a zejména následujících 24 hodin je potřeba pít dostatek čisté vody.
Pokud berete nějaké silné léky nebo trpíte na migrény – kontaktujte mne ,prosím.
Ideálně cca 1 h před ceremoniálem nejezte už nic.


REGISTRACE:

Cena:

S láskou

Marieli a Narayni, Mamma centrum

autor: www.mamacentrum.com

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.