> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pro Amritam je rostlina Kakaa

vloženo: 17.01.2018           komentářů: 0

Plné prožíváni Přítomnosti v jemnosti
"Chceš být silnější? Staň se jemnější!" (Godfri Dev)


Pro Amritam je rostlina Kakaa posvátnou magickou rostlinou a entitou...Dlouho jsme mezi kvalitním raw kakaem hledaly to ceremoniální...s nímž je s úctou a láskou nakládáno jako s léčivou esencí od semínka až po bob a jeho následné zpracování =o)
Takové Kakao se stává mocnou Medicínou, které nás vede do středu našeho Bytí – Srdce. Při této krásné příležitosti budeme pracovat s vedenou meditací, naší schopností vizualizace, dle potřeby pracujeme také s voice-expressions, zvukovou a pohybovou léčebnou technikou k uvolnění všech našich bloků, které brání přirozenému toku energie a komunikaci mezi Srdcem a vaší Yoni.

Tato dvě centra jsou neddělitelně propojeny : Pokud je Srdce otevřené a milující, Yoni bude rozvétat a bujet jako květ. Právě Kakao je ta pravá medicína, která nesmírně asistuje v prohlubování spojení s našimi ženskými sexuálními orgány.


Zdravá sexualita je zdrojem životní energie, zdrojem léčení, který Vám může sloužit v transformačních procesech. Jako ženy, můžeme fyzicky rozkvétat jedině, pokud se cítíme bezpečně I ve zranitelnosti. Pakliže se cítíme komfortně a bezpečně při odhalování obojího – našich potěšení a bolestí zcela volně, beze studu.
Rozprouděním svého Srdce a Yoni aktivujeme silové centrum ženské intuice a dělohu – centrum kreativity. Právě takto Čirá jasnost může proudit a vyživit To, co je v našem životě připraveno rozkvétat, rozvíjet se a růst.

Společně vytvoříme prostor pro ceremonii - moment k propojení se Sestrami v modlitbě k našim Životům, v uctění Matky a Země, jež nás nosí a živí. Ve vřelém objetí Lásky si dovolíme hluboké spojení se svým Srdcem – svým intimním vnitřním světem – a každá s každou – se Vším.

Amritam – Nectar as a Medicine

- pomáhá tvořit most mezi kulturami….od Amazonských pralesů a výšin And a jejich starodávných šamanských dovedností přes Evropský kontinent po břehy Indie její ctnosti, vznešenost a medicinální znalosti a vzdělanost.


V rámci projektů, o kterých se můžete dočíst více na našem webu :
představíme také tradiční byliny ajurvédy a jižní Ameriky, výrobky z nich – biokosmetiku, šperky a další nektary z rukou našich nebo přímo těch, kteří stále opatrují tyto tradice.CEREMONIE ZAHRNUJE

- Meditaci a Vizualizaci
- Plný šálek kakaového nektaru dle tradiční receptury
- Hlasovou a zvukovou expresi jako léčivé náčiní
- Tanec , radost, smích a sdílení
- Cvičení a techniky k vědomému propojení Srdce a Yoni, k uvolnění všech našich bloků, které brání přirozenému toku energie a komunikaci mezi
- například “Tandava” ( praxe mystického tance z tantrické tradice používaného ke sjednocení člověka se Vším)


PŘINESTE PROSÍM :

: ovoce oříšky a plody, případně I květinu na oltář jako dar a ke sdílení v kruhu na konci obřadu
: Svůj jasný osobní záměr
: osobní předměty a amulety na oltář a chcete-li také dorbné doprovodné hudební nástroje
: svůj oblíbený kalíšek/ hrnek a lžičku
: podložku, případně I deku a meditační polštářek
: oblečte se pohodlně, ale tak aby jste se cítila krásná… je to přeci speciální a jedinečná příležitost

Aby jste se s Duchem kakaa mohla čistě propojit, je třeba věnovat čas sobě a přípravě již před rituálem samotným:

Věnujte si alespoň 5 minut denně pár dní před obřadem. Usaďte se a kultivujte svůj záměr...Co chcete s pomocí Kakaa nahlédnout, ujasnit, vyřešit, manifestovat? Pravděpodobně se Váš záměr v průběhu několika dní bude proměňovat.

Doporučujeme nejméně 24h před ceremonií nejíst a nepít nic živočišného původu (maso, mléko, vejce), vyhnout se kávě, alkoholu, cigaretám a ostatním drogám a stimulantům. V průběhu ceremonie a zejména následujících 24 hodin je potřeba pít dostatek čisté vody.
Pokud berete nějaké silné léky nebo trpíte na migrény – kontaktujte mne ,prosím.
Ideálně cca 1 h před ceremoniálem nejezte už nic.


REGISTRACE:

Cena:

S láskou

Marieli a Narayni, Mamma centrum

autor: www.mamacentrum.com

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.