> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

AZ mění trenéra

vloženo: 14.12.2017           komentářů: 0

A tým mění trenéra, Martina Janečka vystřídá Jiří Režnar


H A V Í Ř O V - Ve středu 13. prosince dopoledne se fanoušci AZetu dozvěděli novinku v podobě informace odvolání hlavního trenéra A týmu Martina Janečka a jeho nahrazení Jiřím Režnarem.

„Postavení v tabulce, herní projev a výkony hráčů jsou za očekáváním. Proto jsme se rozhodli pro změnu a nový impuls. Výsledkem je odvolání hlavního trenéra Martina Janečka. Děkujeme mu za odvedenou práci, která byla velice profesionální, a přejeme hodně úspěchů v jeho další trenérské kariéře,“ říká manažer klubu Patrik Rimmel.


Martin Janeček působil v klubu (s krátkou přestávkou v roce 2011) od roku 2007. Začínal u žákovských týmů a postupně se přes mládežnické kategorie dostal v roce 2015 k týmu mužů. U něj působil nejprve jako asistent trenéra Štefana Mikeše a od října 2016 jako hlavní trenér. Za toto období mu prošlo trenérskýma rukama několik stovek AZeťáků především ročníků 1994 – 2000. Řada z nich dnes působí v A týmu AZetu nebo v mládežnickém či už dospělém hokeji jinde.
Martin Janeček

„Odvolání z funkce není pro žádného trenéra příjemné, ale k tomu hokejovému životu to patří. Potkalo to snad všechny později uznávané trenéry. I já jsem do angažmá u áčka šel s tím, že to riziko tu, na rozdíl od práce s mládeží, je poměrně veliké. Ale nelituji ani minutu, kterou jsem této práci věnoval.

V AZetu se neloučím ve zlém. Všem kolegům trenérům děkuji za předchozí spolupráci, hráčům, vedení, fanouškům i novému trenérovi Jirkovi Režnarovi přeju, ať se jim podaří prodat ve zbytku sezony to, na co tým má. Věřím, že to naplánované play-off si zahrají,“ říká Martin Janeček.

Jak už bylo sděleno ve středu, na post hlavního kouče AZetu přichází zkušený trenér Jiří Režnar, který se k týmu připojí v pátek.
Jiří Režnar

„Jirka v předchozích čtyřech sezónách působil v EBEL lize na lavičce Znojma, před tímto angažmá stejnou dobu v polském Jastrzebie a v minulosti i v našem klubu.“

Asistentem trenéra zůstává Vojtěch Csabi a s ním Patrik Rimmel. Trenérem brankářů je Dušan Šafránek.
Vojtěch Csabi a Patrik Rimmel


„Náš cíl se nemění, tím je postup do play off,“ uzavírá manažer klubu Patrik Rimmel.

Rozhovor s novým trenérem Jiřím Režnarem přineseme v nejbližších dnech.

autor: AZ RESIDOMO HAVÍŘOV

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.