> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

AZ mění trenéra

vloženo: 14.12.2017           komentářů: 0

A tým mění trenéra, Martina Janečka vystřídá Jiří Režnar


H A V Í Ř O V - Ve středu 13. prosince dopoledne se fanoušci AZetu dozvěděli novinku v podobě informace odvolání hlavního trenéra A týmu Martina Janečka a jeho nahrazení Jiřím Režnarem.

„Postavení v tabulce, herní projev a výkony hráčů jsou za očekáváním. Proto jsme se rozhodli pro změnu a nový impuls. Výsledkem je odvolání hlavního trenéra Martina Janečka. Děkujeme mu za odvedenou práci, která byla velice profesionální, a přejeme hodně úspěchů v jeho další trenérské kariéře,“ říká manažer klubu Patrik Rimmel.


Martin Janeček působil v klubu (s krátkou přestávkou v roce 2011) od roku 2007. Začínal u žákovských týmů a postupně se přes mládežnické kategorie dostal v roce 2015 k týmu mužů. U něj působil nejprve jako asistent trenéra Štefana Mikeše a od října 2016 jako hlavní trenér. Za toto období mu prošlo trenérskýma rukama několik stovek AZeťáků především ročníků 1994 – 2000. Řada z nich dnes působí v A týmu AZetu nebo v mládežnickém či už dospělém hokeji jinde.
Martin Janeček

„Odvolání z funkce není pro žádného trenéra příjemné, ale k tomu hokejovému životu to patří. Potkalo to snad všechny později uznávané trenéry. I já jsem do angažmá u áčka šel s tím, že to riziko tu, na rozdíl od práce s mládeží, je poměrně veliké. Ale nelituji ani minutu, kterou jsem této práci věnoval.

V AZetu se neloučím ve zlém. Všem kolegům trenérům děkuji za předchozí spolupráci, hráčům, vedení, fanouškům i novému trenérovi Jirkovi Režnarovi přeju, ať se jim podaří prodat ve zbytku sezony to, na co tým má. Věřím, že to naplánované play-off si zahrají,“ říká Martin Janeček.

Jak už bylo sděleno ve středu, na post hlavního kouče AZetu přichází zkušený trenér Jiří Režnar, který se k týmu připojí v pátek.
Jiří Režnar

„Jirka v předchozích čtyřech sezónách působil v EBEL lize na lavičce Znojma, před tímto angažmá stejnou dobu v polském Jastrzebie a v minulosti i v našem klubu.“

Asistentem trenéra zůstává Vojtěch Csabi a s ním Patrik Rimmel. Trenérem brankářů je Dušan Šafránek.
Vojtěch Csabi a Patrik Rimmel


„Náš cíl se nemění, tím je postup do play off,“ uzavírá manažer klubu Patrik Rimmel.

Rozhovor s novým trenérem Jiřím Režnarem přineseme v nejbližších dnech.

autor: AZ RESIDOMO HAVÍŘOV

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.