> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

AZet bude v adventu nadělovat

vloženo: 01.12.2017           komentářů: 0

Pro období adventu si AZ s partnery klubu připravil doprovodný program plný soutěží a zajímavostí. Fanoušci a příznivci klubu budu soutěžit o cestu do jedné z evropských destinací, permanentku na další sezónu nebo tablet. Do zvláštní soutěže se mohou zapojit školy a společnost Poda si pak připravila soutěž o nejhezčí vánoční masku. Všechny soutěže směřují k velkému vánočnímu utkání proti Vsetínu, s podtitulem Fandí celý Havířov, který se odehraje 22. prosince.

Adventní hokejový kalendář

Soutěž Adventní hokejový kalendář začne v pondělí 4. prosince a jejím cílem bude odhalit zašifrovanou tajenku. Každý den, ve kterýkoliv čas, zveřejníme současně na webu a facebookovém profilu klubu otázku či úkol. Odpověď nebo řešení úkolu budete zasílat vždy do konce daného dne, tedy do 23:59, na emailovou adresu soutez@hc-havirov.cz. Jedna z otázek zazní také z úst moderátora, a nikde jinde, na domácím zápase s Kadaní.

Každý, kdo odpoví správně, získá indicii, kterou představuje jedno zašifrované písmeno z tajenky. Autoři prvních tří správných odpovědí u každého úkolu navíc získají vstupenku na zápas se Vsetínem zdarma. Ze všech správně vyřešených otázek/úkolů z každého dne ještě vylosujeme jednoho, kdo dostane drobný dárek.

Adventní hokejový kalendář pak vyvrcholí na zápase se Vsetínem 22. prosince, kde na začátku první přestávky odhalíme šifru a tři soutěžící, kteří jako první správně vyluští tajenku a pošlou její znění společně se svým datem narození v SMS zprávě na číslo 778527033, získají jednu z cen. Ve hře je cesta do jedné z evropských destinací, tablet a permanentka na další sezónu.

Vyzvi svého hokejistu

Další aktivitu si AZ připravil pro havířovské základní i střední školy, které mohou vyhrát hodinu bruslení na ledové ploše v Gascontrol Aréně zdarma a zároveň se nominovat do soutěže „Zaplň svoji tribunu“, která se uskuteční v prvních dvou měsících příštího roku.

Školy se mohou hlásit už nyní na emailové adrese marketing@hc-havirov.cz tím, že pošlou báseň s klíčovými slovy – Vánoce, Havířov, puk, dárek, fanoušek, radost, tribuna. Z těchto škol vybereme deset, kam přijdou v průběhu prosince hokejisté do hodiny tělocviku soutěžit ve vybraných atletických disciplínách.

Nejhezčí vánoční maska

Posledním střípkem pak je soutěž s Podou o nejhezčí vánoční masku, která bude vyhodnocena a vyhlášena v den zápasu 22. prosince. Přijďte proto na zápas se Vsetínem v hezké a nápadité vánoční masce.

autor: AZ Havířov / Martina Kotulová

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.