> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

AZet bude v adventu nadělovat

vloženo: 01.12.2017           komentářů: 0

Pro období adventu si AZ s partnery klubu připravil doprovodný program plný soutěží a zajímavostí. Fanoušci a příznivci klubu budu soutěžit o cestu do jedné z evropských destinací, permanentku na další sezónu nebo tablet. Do zvláštní soutěže se mohou zapojit školy a společnost Poda si pak připravila soutěž o nejhezčí vánoční masku. Všechny soutěže směřují k velkému vánočnímu utkání proti Vsetínu, s podtitulem Fandí celý Havířov, který se odehraje 22. prosince.

Adventní hokejový kalendář

Soutěž Adventní hokejový kalendář začne v pondělí 4. prosince a jejím cílem bude odhalit zašifrovanou tajenku. Každý den, ve kterýkoliv čas, zveřejníme současně na webu a facebookovém profilu klubu otázku či úkol. Odpověď nebo řešení úkolu budete zasílat vždy do konce daného dne, tedy do 23:59, na emailovou adresu soutez@hc-havirov.cz. Jedna z otázek zazní také z úst moderátora, a nikde jinde, na domácím zápase s Kadaní.

Každý, kdo odpoví správně, získá indicii, kterou představuje jedno zašifrované písmeno z tajenky. Autoři prvních tří správných odpovědí u každého úkolu navíc získají vstupenku na zápas se Vsetínem zdarma. Ze všech správně vyřešených otázek/úkolů z každého dne ještě vylosujeme jednoho, kdo dostane drobný dárek.

Adventní hokejový kalendář pak vyvrcholí na zápase se Vsetínem 22. prosince, kde na začátku první přestávky odhalíme šifru a tři soutěžící, kteří jako první správně vyluští tajenku a pošlou její znění společně se svým datem narození v SMS zprávě na číslo 778527033, získají jednu z cen. Ve hře je cesta do jedné z evropských destinací, tablet a permanentka na další sezónu.

Vyzvi svého hokejistu

Další aktivitu si AZ připravil pro havířovské základní i střední školy, které mohou vyhrát hodinu bruslení na ledové ploše v Gascontrol Aréně zdarma a zároveň se nominovat do soutěže „Zaplň svoji tribunu“, která se uskuteční v prvních dvou měsících příštího roku.

Školy se mohou hlásit už nyní na emailové adrese marketing@hc-havirov.cz tím, že pošlou báseň s klíčovými slovy – Vánoce, Havířov, puk, dárek, fanoušek, radost, tribuna. Z těchto škol vybereme deset, kam přijdou v průběhu prosince hokejisté do hodiny tělocviku soutěžit ve vybraných atletických disciplínách.

Nejhezčí vánoční maska

Posledním střípkem pak je soutěž s Podou o nejhezčí vánoční masku, která bude vyhodnocena a vyhlášena v den zápasu 22. prosince. Přijďte proto na zápas se Vsetínem v hezké a nápadité vánoční masce.

autor: AZ Havířov / Martina Kotulová

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.