> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Flashback 8 Bassdrum Brothers editi

vloženo: 17.11.2017           komentářů: 0

DJs:
Inspiral X62
Ali Yosha
Martyzan

Entry 50 czk

Je to skoro až neuvěřitelné ale podařilo se nám domluvit jedinečnou akci, kde zahrají všichni 3 členové již dávno zaniklé ostravské djské formace Bassdrum Brothers!
Pamětníci oněch zlatých časů elektronické hudby jistě pamatují legendární klubové noci XTC Loops či Get Instant..pokusíme se tehdejší amtosféru přenést do přítomnosti!
Samotný Inspiral X62 zahraje speciální vinylový *rovný* set složený z prvků acid housu, break beatu a techna!
Kdo pamatuje jak hrával Ali Yosha, tak ví že, to bude určitě taky stát zato.

Bio Inspiral X62:
Zakladatel labelu Obushek a distribuční společnosti Triple Vision, majitel vinyl shopu Triple Vision Ostrava. Předtím, než tohoto dlouhovlasého nestora ostravské taneční scény a majitele několika prvenství uchvátily gramofony, hrál na kytaru a zpíval v hard- a grindcoreových kapelách.
První hraní (kombinace CD a EFX) se uskutečnilo na konci r. 94 v třineckém RC Pearl. O rok později již hrál v havířovském klubu Muza a téhož roku založili spolu s DJ Aliyoshou první sound system v Ostravě s názvem Bassdrum Brothers. První party v dnes již legendárním ( a bohužel zaniklém ) klubu Cihelna v Ostravě se jmenovala Bassdrum Brothers Gathering byla v květnu 1995, zde pak pořádali vlastní akce XTC Loop.
Střídavě také hrál každý víkend v různých klubech, jako RC Stoun Frýdek-Místek, Wagoon Nový Jičín, S-klub Olomouc atd. Po zakoupení páru gramofonů Technics v roce1996 začala jeho závislost na \"těch hrajících černých plackách,\" které se nezbavil dodnes. Ke konci prázdnin pořádal první ostravské ilegal open air v Kyjovicích. Téhož roku se také otevřel nový klub T.N.T. Ostrava, kde hrál až do roku 2001. Po první velké ostravské párty na výstavišti Černá louka (27.11.1998 - Shower of Beatz), pořádal v klubu T.N.T. sérii akcí s názvem Get Instant. To už ale rok hrál mimo techno, break a house také jungle. V roce 1999 Bassdrum Brothers, spolu s ostatními soundsystémy založili Dvoiku.troiku.
Hrál na mnoha českých akcích ( Open Air Field, Cosmic Trip, Global Connection,In Da Bush...) a se spoustou Djů ( Fresh, C4C, Aquasky, Zinc, Aphrodite, Scan X ...).

autor: Stolárna club Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.