> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Flashback 8 Bassdrum Brothers editi

vloženo: 17.11.2017           komentářů: 0

DJs:
Inspiral X62
Ali Yosha
Martyzan

Entry 50 czk

Je to skoro až neuvěřitelné ale podařilo se nám domluvit jedinečnou akci, kde zahrají všichni 3 členové již dávno zaniklé ostravské djské formace Bassdrum Brothers!
Pamětníci oněch zlatých časů elektronické hudby jistě pamatují legendární klubové noci XTC Loops či Get Instant..pokusíme se tehdejší amtosféru přenést do přítomnosti!
Samotný Inspiral X62 zahraje speciální vinylový *rovný* set složený z prvků acid housu, break beatu a techna!
Kdo pamatuje jak hrával Ali Yosha, tak ví že, to bude určitě taky stát zato.

Bio Inspiral X62:
Zakladatel labelu Obushek a distribuční společnosti Triple Vision, majitel vinyl shopu Triple Vision Ostrava. Předtím, než tohoto dlouhovlasého nestora ostravské taneční scény a majitele několika prvenství uchvátily gramofony, hrál na kytaru a zpíval v hard- a grindcoreových kapelách.
První hraní (kombinace CD a EFX) se uskutečnilo na konci r. 94 v třineckém RC Pearl. O rok později již hrál v havířovském klubu Muza a téhož roku založili spolu s DJ Aliyoshou první sound system v Ostravě s názvem Bassdrum Brothers. První party v dnes již legendárním ( a bohužel zaniklém ) klubu Cihelna v Ostravě se jmenovala Bassdrum Brothers Gathering byla v květnu 1995, zde pak pořádali vlastní akce XTC Loop.
Střídavě také hrál každý víkend v různých klubech, jako RC Stoun Frýdek-Místek, Wagoon Nový Jičín, S-klub Olomouc atd. Po zakoupení páru gramofonů Technics v roce1996 začala jeho závislost na \"těch hrajících černých plackách,\" které se nezbavil dodnes. Ke konci prázdnin pořádal první ostravské ilegal open air v Kyjovicích. Téhož roku se také otevřel nový klub T.N.T. Ostrava, kde hrál až do roku 2001. Po první velké ostravské párty na výstavišti Černá louka (27.11.1998 - Shower of Beatz), pořádal v klubu T.N.T. sérii akcí s názvem Get Instant. To už ale rok hrál mimo techno, break a house také jungle. V roce 1999 Bassdrum Brothers, spolu s ostatními soundsystémy založili Dvoiku.troiku.
Hrál na mnoha českých akcích ( Open Air Field, Cosmic Trip, Global Connection,In Da Bush...) a se spoustou Djů ( Fresh, C4C, Aquasky, Zinc, Aphrodite, Scan X ...).

autor: Stolárna club Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.