> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes jste snad trhly rekord.

vloženo: 16.10.2017           komentářů: 0

O B S A Z E N O hrátky s drátky a přírodninami


Za 9 minut je plno. V případě zájmu mne už, prosím, kontaktujte přes soukromou zprávu. Děkuji za pochopení a těším se na vás. :-)

V říjnu si pohrajeme s drátky a za pomoci dřevěných korálků a materiálů dostupných všude kolem nás si vyrobíme hezkou podzimní dekoraci. Nazvala jsem to "hrátky s drátky".

Kruhový základ budeme mít od drátenice Metudky. Jak si kdo své "kolečko" dotvoří, to záleží jen na vaší fantazii a na tom, jaké přírodniny si přinesete. Nějaké pro vás mám i nasbírané, ale určitě při svých procházkách v nejbližších dnech a týdnech koukejte kolem sebe a sbírejte to, co by se vám ve vaší dekoraci líbilo (žaludy, bukvice, šišky...).
Pro každou z vás také připravím jednu hlavičku pro vílu a na místě budu mít k dispozici rouno k naplstění vlasů. Záleží jen na vás, jestli v dekoraci vílu chcete nebo ne.
Také jsem nakoupila dřevěné korálky pro výrobu jeřabin a šípků, které jsou v drátku nádherné.

19. říjen v 19:00–22:00

Prckův Ráj Havířov
Dl. třída 17, 736 01 Havířov

Cena večera je 160,- Kč

Zálohu ve výši 100,- Kč zasílejte na účet č. 209074879/0600 do 3. října, var.symbol 1017 a do poznámky uvádějte své jméno.

V ceně je 1 připravené kolečko s háčkem a meziháčkem, dřevěné korálky pro výrobu jeřabin a šípků, tenký drátek na drátkování, využití tavné pistolky, plstících potřeb, rouno na vlasy, hlavička na panenku/vílu, nějaké již nasbírané přírodniny (doneste si však i své vlastní).

S sebou budete potřebovat:
- vlastní nasbírané přírodniny (stačí pár kousků, více se jich tam stejně nevejde)
- kleštičky pro práci s drátkem

Vše ostatní pro vás připravím.

----------------------------------------------------------------------------------
Ve chvíli, kdy název akce doplním o slovo OBSAZENO, je skutečně již obsazeno. Můžete mě však kontaktovat soukromou zprávou. Své místo máte jisté až po uhrazení zálohy. Týden před akcí je záloha již nevratná. Pokud se na akci nemůžete dostavit, můžete za sebe poslat svého náhradníka. Náhradníky nezajišťuji! Tuto změnu mi však, prosím, nahlaste. Děkuji za spolupráci :-)

Večer je určen pro ženy od 15 let.

Tvořivý večer začínáme chystat v 18:50, každá si připravujeme svou židli a ve dvojici stůl, které po skončení akce opět uklízíme zpět na své místo.

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.