> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes v přípravě poprvé doma.

vloženo: 23.08.2017           komentářů: 0

Už dnes nás čeká první domácí přípravné utkání AZ Havířov! Neváhejte a přijďte podpořit naše hráče v zápase s tradičním účastníkem slovenské extraligy - Duklou Trenčín.

Ve středu v přípravě poprvé doma. Soupeřem je Dukla Trenčín


H A V Í Ř O V – Po pěti duelech na ledě soupeřů se ve svém prvním domácím přípravném zápase utkají havířovští hokejisté se slovenskou Duklou Trenčín. Utkání začíná v GASCONTROL Aréně v tradičních 18:00.

HK Dukla Trenčín

HK Dukla Trenčín je tradiční klub, který patří mezi nejlepší ve slovenské hokejové extralize. Klub je držitelem 4 mistrovských titulů (jednoho česko-slovenského a třech slovenských) a je zároveň historicky třetím nejúspěšnějším slovenským klubem.

AZ sehrál s Duklou přípravný zápas před dvěma týdny a to na půdě slovenského celku. V Trenčíně se hrál oboustranně ofenzívní hokej, po 60 minutách svítilo na ukazateli skóre 5:5, ale v prodloužení pak byl šťastnější hráči Trenčína. Dále kromě zápasu s Havířovským celkem sehrál Trenčín ještě další 4 přípravná utkaní. V Olomouci podlehl 3:4 po samostatných nájezdech a na domácím Rona Cupu se utkal Trenčín s těmito soupeři.

HK Dukla Trenčín - Etoile Noire de Strasbour 4:1

HK Dukla Trenčín - VHK ROBE Vsetín 1:3

HK Dukla Trenčín - HC Oceláři Třinec 3:3

Sestava HK Dukla Trenčín v posledním utkání:

Valent (Hiadlovský) – Starosta, L. Romančík, Cebák, Frühauf, Bohunický, Pač, Holenda, Themár – Radivojevič, Ölvecký, O. Mikula – Marcel Hossa, J. Švec, T. Varga – Jakub Gašparovič, R. Dlouhý, Bezúch – Sojčík, Pardavý ml., D. Hudec

HC AZ Havířov

Havířovští hokejisté v letošní přípravě sehráli zatím všechny zápasy na ledě soupeřů. Zítra se však konečně dočkají jak samotní hokejisté, tak i příznivci havířovského hokeje prvního přípravného utkání na domácí půdě. Prozatím sehrál AZ letos již šest přípravných zápasů s bilancí 1 výhra (Jastrzebie), jedna porážka v prodloužení (Trenčín) a 4 prohry (Vítkovice, Přerov, Nové Zámky a Prostějov). Naposledy se utkal v Prostějově s Jestřáby, a podlehl výsledkem 2:5.

Sestava AZ Havířov v posledním utkání: Laco – Petran, Drtil, Chroboček, Postnikov, Krisl, Dudek, Mrowiec – Gřeš, Illéš, Beránek - Fronk, Maruna, Kanko - Kotala, Malina, Pořízek - Bednář, Cihlář, Peterka

Pohled trenéra Martina Janečka na zítřejší zápas s Duklou Trenčín

"Pro nás to bude první zápas, v němž se chceme zaměřit na kvalitu výkonu a plnění prvotních taktických prvků ve hře. Samozřejmě jsme stále v přípravě a tak budeme zkoušet varianty složení i dále pozorovat přístup hráčů k utkání a hlavně věci kolem budování týmu. Určitě zatím nenastoupíme v nejsilnější sestavě. Za prvé z důvodu vytížení jednotlivých hráčů a za druhé stále čekáme na doplnění dalších hráčů z Vítkovic a Olomouce. V brance se zítra představí jedna z variant střídavých stratů z Olomouce Martin Falter. Na hráčích je vidět, že se na první domácí zápas hrozně těší."

Na zápas s Trenčínem jste všichni srdečně zváni. Utkání začíná tradičně v 18:00 v GASCONTROL Aréně.


autor: AZ Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.