> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Také žákovské týmy už trénují

vloženo: 19.08.2017           komentářů: 0

Také žákovské týmy už trénují na ledě a sehrály i přípravná utkání


H A V Í Ř O V - Stejně jako A tým, tak i hokejisté mládežnických a žákovských kategorií AZetu už vstoupili v první polovině srpna do další fáze letní přípravy. Nejprve nastoupili k tréninkům na ledových plochách v okolních městech a od tohoto týdne i v Gascontrol Aréně a brzy poté sehráli i několik přípravných utkání.

8. třída

Svěřenci hlavního trenéra Jana Danečka odehráli svou premiéru ve formě kanonády na ledě Opavy a pak se ve vyrovnaných duelech utkali 2x se stejně starými třineckými Oceláři.

Opava - AZ 1:10 (0:3, 1:4, 0:4)

B: Žák 3, Kusak M.2, Csabi 2, Danečko, Mikula, Belan, Siekierka

A: Kubíček 3, Kolát 3, Murzyn, Belan, Mikula

Třinec - AZ 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)

B: Kusak, Csabi, Wlodara

A: Murzyn

AZ - Třinec 4:4 (1:0, 2:1, 1:3)

B: Gřegoř, Kolat, Csabi

A: Siekierka, Wlodara
7. třída

Sedmáky letos vede jako hlavní kouč David Svozil. Také hráči ročníku 2005 se utkali s Třincem, ale neuspěli. Více se jim vedlo na miniturnaji v Porubě.

Třinec - AZ 8:3

Miniturnaj v Porubě

AZ – Vsetín 5:3

Poruba – AZ 3:0

Sedmáci ještě měli v Havířově na návštěvě zajímavé hosty z New Yorku. Jednalo se o tým NORTH PARK HOCKEY, se kterými sehráli trojutkání v minihokeji. Američanů bylo totiž pouze 6. „Postavil jsem 2 týmy AZetu - bílý a modrý a ty se každý utkaly s Američany a potom mezi sebou. Výsledky nejsou důležité, ale byla to zajímavá akce a možná počátek budoucí spolupráce,“ hlásí zajímavou novinku trenér Svozil.
6. třída

Šesťáci pod vedením Jana Danečka sehráli také tři utkání. A to proti soupeřům ze stejných klubů jako jejich o dva roky starší spoluhráči.

Opava - AZ 6:6 (0:2, 4:1, 0:1)

B: Kochanovský, Bryja, Šařec, Bortoli

A: Tvrdý, Magera, Hansel, Ščerba

Třinec - AZ 10:2 (4:1, 3:0, 3:1)

B: Hansel, Ščerba

A: Ščerba, Kochanovský

AZ - Třinec 1:9 (0:3, 1:3, 0:3)

B: Gnida

A: Karas
5. třída

Páťáci odehráli prozatím nejvíce utkání. Je to dáno jejich účastí na dvou turnajích. Nejprve byli na Tomečkově memoriálu v Karviné. „Byl to turnaj 6. tříd, my jsme tam měli o rok mladší kluky, kteří se s tím poprali se ctí“, říká trenér David Svozil. A za pár dnů se zúčastnili turnaje v Porubě.

Výsledky AZetu na turnaji v Karviné:

AZ - Karviná 4:7, 3:5

AZ - Jastrzębie 0:5, 4:0

AZ - Orlová 3:12, 3:6

Miniturnaj v Porubě:

Poruba - AZ 3:2

AZ - Vsetín 5:3
Přejeme všem malým hokejistům i jejich trenérům úspěšný zbytek přípravy a zejména hodně úspěchů v ligových soutěžích!

autor: AZ Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.