> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Havířov navýšil rozpočet

vloženo: 31.07.2017           komentářů: 0

Havířov navýšil rozpočet a jedná s posilami z Ruska i zámoří

Havířov oproti minulé sezoně, ve které poprvé od návratu do WSM Ligy nepostoupil do play off, navýšil rozpočet. „Projeví se to i na kádru. Chceme posílit prakticky na všech postech," řekl pro klubový web manažer Patrik Rimmel.

Fanshop

AZet nevyloučil příchod dalšího brankáře, který by doplnil loňskou oporu Marka Laca a mladíky Kamila Šimečka s Jiřím Matouškem. „Všichni víme, že tento post je v hokeji hodně důležitý. Třeba loni jsme měli gólmany zraněné a byl z toho problém. Samozřejmě máme domluvené střídavé starty gólmanů z extraligy, ale i tak tento post ještě řešíme," přiznal Rimmel v rozhovoru s Tomášem Vlčkem.

Obranu by měli posílit minimálně dva hráči: bek, který se nevejde do sestavy partnerského klubu v extralize, a také zadák z Ruska. „Věřím, že v tomto týdnu by se už k týmu mohl připojit. Hokejově je to defenzivní typ obránce s dobrou rozehrávkou a s dobrými fyzickými parametry. Smlouvu už máme podepsanou, ale ještě musí projít lékařskými a fyzickými testy, až pak vstoupí smlouva v platnost," vysvětluje Rimmel.

„Ze zámoří by měl přijít hráč osobnostně i herně na top úrovni nejen pro AZ, ale i pro celou ligu."

Patrik Rimmel, manažer AZ Havířov

Ke změnám dojde i v útoku. „Momentálně řešíme pozici centrů. Sem by měli přijít jak hráči z extraligových týmů, tak jeden hokejista ze zámoří. Hráč osobnostně i herně na top úrovni nejen pro AZ, ale i pro celou ligu. To by měl být pro fanoušky takový bonbónek, proto nechceme jeho příchod nijak uspěchat," cituje Rimmela web hc-havirov.cz.

Slezané by mohli po letním posílení patřit ke štikám ligy. „Když se nám podaří vše kolem kádru dotáhnout a v sezoně budeme zdraví, tak myslím, že bychom mohli hrát kolem šestého místa," věří klubový manažer.

Celý rozhovor si můžete přečíst na havířovských stránkách.
Aktuální kádr AZ Havířov

Brankáři: Marek Laco, Kamil Šimeček, Jiří Matoušek.

Obránci: Jiří Krisl, David Chroboček, Tomáš Drtil, Marcel Petran, Jaroslav Mrowiec, Jakub Dudek.

Útočníci: Jan Maruna, Marek Sikora, Petr Kanko, Jakub Kotala, Marek Haas, Jiří Fronk, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Dominik Kafka, Dominik Cihlář, Vlastimil Malina, Lukáš Peterka.

autor: http://www.hokej.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.