> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Just Ride! Summer 2017 - Těrlicko

vloženo: 11.07.2017           komentářů: 0V sobotu 15. července 2017 bude pokračovat svou čtvrtou zastávkou třetí ročník série wakeboardových happeningů Freeride.cz Just Ride! organizované internetovým magazínem Freeride.cz - Water! Čtvrtý letošní stop se odehraje v jednom z nejstarších a nejoblíbenějších moravských wakeparků Ski & Wake Park Těrlicko!

➡️ ZAPIŠ SI TERMÍN, POZVI KÁMOŠE A SDÍLEJ EVENT! ⬅️

Můžeš se těšit na pestrý program známý ze zimních a letních Just Ride akcí. Co tě přesně čeká?

✔️ jeden z nejlepších wakeparků v super setupu
✔️ test centrum předních wakeboardových značek - půjčování výbavy zdarma
✔️ vyučování wakeboardingu od profesionálních trenérů z FREESTYLEZOO zdarma
✔️ celodenní soutěž "demo pass contest" o parádni ceny
✔️ Sony - Action Cam follow shooting - natáčení na akční kamerky přímo na vleku
✔️ zóna Mercedes-Benz Česká republika s turnajem na herním simulátoru o super ceny
✔️ chill-out a zábavné soutěže od Samosebou.cz aneb Má to smysl, třídím odpad!
✔️ stánek KitKat s fotostěnou a zábavnou týmovou hrou o ceny
✔️ Wakeguru.cz wake best trick contest pro více kategorií (muži, ženy, junioři)
✔️ půjčováni paddleboardů a SUP contest na čas od Shark SUPs a paddleboardguru.cz
✔️ beach bar od Jack Daniel's Tennessee Whiskey
✔️ osvěžení od Budweiser Budvar a Red Bullu
✔️ večerní Fire Afterparty by Jack Daniel's Tennessee Fire v legendárním Ski & Wake BARu

Tohle všechno a mnohem víc tě čeká v sobotu 15. července ve Ski & Wake Park Těrlicko! Zapiš si akci do kalendáře a pozvi svoje kamarády!

O novinkách tě budeme průběžně informovat přímo tady, na Freeride.cz Just Ride a na www.freeride.cz/water.

instagram: @freerideczwater
hashtags: #justride2017 / #freeridecz / #frczwake

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Hlavní partneři série Just Ride! Summer 2017:

Samosebou.cz
Sony - Action Cam / SONY CZ / SK
Mercedes-Benz Česká republika
Red Bull
Jack Daniel's Tennessee Whiskey
KitKat
CK FISCHER
Budweiser Budvar
Wakeguru.cz

autor: Ski & Wake BAR

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.