> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

FESTIVÁLEK V LETNÍM 2017

vloženo: 23.06.2017           komentářů: 0

3. ročník přehlídky havířovských amatérských kapel
FESTIVÁLEK V LETNÍM 2017LINE UP a pořadová čísla kapel:

1. 16:00 Střepy / pop/rock/

2. 17:05 Butterfly Kiss / progressive nu-rock/

3. 18:10 IQ:60 / punk ´n´ roll/

4. 19:15 Sorefingers / rock-grunge/

5. 20:20 Světlo /pop /

6. 21:25 Vixlaivant / punk/rock/

22:40 KOFE – IN– host festivalu

Vstupné 50,-Kč - prodej pouze na místě!

PRAVIDLA HLASOVÁNÍ PRO KAPELU, KTERÁ BUDE ZAHAJOVAT HAVÍŘOVSKÉ SLAVNOSTI 2017
HLASOVAT BUDE MOŽNÉ PO CELOU DOBU FESTIVÁLKU 24.6.2017 OD 16.00 - 24.00 HODIN

ZAKOUPENÁ VSTUPENKA = HLASOVACÍ LÍSTEK
do příslušného políčka na vstupence napíšete pořadové číslo kapely, kterou chcete vidět na Havířovských slavnostech 8.9.2017
jedna vstupenka = 1 hlas, na vstupence může být pouze jedno číslo, jinak se stává hlas neplatný
pokud chcete hlasovat vícekrát pro jednu kapelu nebo dát hlas více kapelám, je nutné si zakoupit odpovídající počet vstupenek
vyplněnou vstupenku vložte do krabice u vstupu do areálu Letního kina
jméno vítězné kapely bude zveřejněno na stránkách www.mkshavirov.cz v sekci „Festiválek v Letním“ v pondělí 26.6.2017 odpoledne


Více na: http://www.mkshavirov.cz/nabidka/celomestske-akce/festivalek-v-letnim/festivalek-v-letnim-2017/

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.