> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ÚTĚK V ŘETĚZECH je zpět! Hlaste se!

vloženo: 13.06.2017           komentářů: 0


Doplní ho rockový WAYFARER FEST!
Už 9. ročník Útěku v řetězech čeká milovníky adrenalinu v sobotu 17. června od ranních hodin v prostorách Bulváru Slezská-Nábřeží v Havířově. Na prostranství mezi restauracemi PHM a Nelli, které si takto nazvali pořadatelé, proběhne současně s tímto adrenalinovým desetibojem také hudební festival Wayfarer fest, kde se představí nejlepší skupiny z regionu po boku finalistů posledních ročníků hudební soutěže Líheň! Vstup je ZDARMA!
Kdo se nebojí náročného běhu a drsných disciplín, má nyní poslední příležitost přihlásit se do netradičního souboje dvojic Útěk v řetězech na stránkách soutěže www.utekvretezech.com. Tato netradiční adrenalinová zábava nenásilně propojuje drsný sport s bojem proti závislostem, které lidi spoutávají. Soutěž spočívá ve spolupráci dvojic, spoutaných na rukou policejními pouty. Dvojice jsou se zavázanýma očima vyvezeny mimo město a musí se vrátit zpět na start. Na několikakilometrové trase je však čeká řada drsných nástrah a úkolů. Trasa je na přání soutěžících každý rok delší a také úkoly, prověřující jejich zdatnost i intelekt, jsou stále náročnější. Ceny však rozhodně stojí za to! Vítězná dvojice například získá zdarma Let horkovzdušným balónem se společností ProBalon, ve hře je ale i splavení řeky se Sportovním klubem.cz, poukazy do Duelparku, na nákup oděvů v e-shopu Wayfarer a mnohé další.
Pořadatelé ale myslí i na ty, kdo se útěku nezúčastní. Připravili pro ně prezentaci vojenské techniky, ukázky práce Městské police, netradiční disciplíny pro děti i dospělé s atraktivními odměnami, ale zejména bohatý hudební doprovod. Od jedné hodiny odpolední se na stejném místě představí to nejlepší ze soutěže Líheň posledních let (Ptakustik, Šoulet…), místní kapely Ajdontker a Světlo, ostravští February a další.
Přihláška do soutěže i vstup na akci je díky podpoře partnerů (zejména městu Havířov, Nadace OKD a společnosti ArcelorMittal Ostrava) zcela ZDARMA a další informace najdou fanoušci na FB a webových stránkách soutěže www.utekvretezech.com, Wayfarer festivalu i soutěže Líheň www.lihen.cz

autor: Viking agency s.r.o.

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.