> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zahájení předprodeje permanentek

vloženo: 04.06.2017           komentářů: 0

Vedení klubu zveřejnilo ceny permanentek a vstupenek pro sezónu 2017/18. V nabídce opět budou permanentky i elektronické peněženky. Cena je stejná pro muže i ženy, každý majitel permanentky na novou sezónu se může těšit na dárek od firmy PODA a prvních 300 permanentkářů obdrží kupón na slevu v CrossCafe! Více informací naleznete v tomto článku.

Pro sezónu 2017/18 stanovilo vedení klubu cenu permanentek na 1 750 Kč, ke každé prodané permanentce nabízí klub jednu permanentku pro dítě do 140cm za 200 Kč. Permanentka platí i na přípravné zápasy a případné první kolo nebo předkolo play-off, což znamená přímou úsporu až 500 Kč. Každý permanentkář obdrží dárek od firmy PODA a.s. – multifunkční šátek a prvních 300 kupujících si může dopřát kávu v kavárně CrossCafe se 30% slevou. Pro majitele permanentek budou navíc připraveny soutěže o velmi zajímavé ceny – například tablety nebo TV. Další výhodou je možnost rezervovat si místo v hledišti Víceúčelové haly dle libosti. Stávajícím permanentkářům bude jejich místo zablokováno do 30. července!

I letos budou v prodeji elektronické peněženky na 10 vstupů, ty budou stát 600Kč (úspora 100Kč oproti vstupenkám). Další vstupy lze dokoupit, minimálně na 5 zápasů. Po 30.8. bude cena 10 vstupů navýšena na 650Kč.Jiří Krisl láká fanoušky k nákupu permanentky těmito slovy: „Po loňské nevydařené sezóně máme my hráči, kteří jsme zůstali co napravovat. Nově příchozí hráči určitě taky mají motivaci ukázat se v dobrém světle a společně chceme hrát dobrý hokej, který se bude fanouškům líbit. Myslím si, že je lepší si dávat vysoké cíle a proto si dáme za cíl nejen postoupit do play-off, ale i přejít přes čtvrfinále. V základní části pak chceme být na čtvrtém až šestém místě.“
CENY VSTUPENEK:

Přátelská utkání

Všichni vyjma dětí do 140cm a majitele permanentek: 40,- Kč

Děti do 140cm: 10,- Kč

Pro majitele sezónních permanentek je vstup na domácí přípravná střetnutí zdarma!
Mistrovská utkání

Dospělý - muž,žena: 70,- Kč

Děti do 16 let(včetně), ZTP, doprovod ZTP: 30,- Kč

Děti do 140cm: 10,- Kč
Elektronická peněženka

Cena 600,- Kč do 30.8.2017 (po 30.8.2017 650,- Kč) - v ceně je 10 vstupů na mistrovská utkání, poté je možno dokupovat minimálně po 5 vstupech.

Prodej bude probíhat ve fan shopu od 14.6., poté každou středu 13-18h, od 26.7. PO-PÁ 13-18h.

Pro rychlejší odbavení a rezervaci stávajících míst si s sebou přineste permanentky z minulé sezony, které budou nahrazeny novými kartami.


Kupte si permanentku, nejenže ušetříte, ale také podpoříte klub a můžete se těšit na dárek v podobě multifunkčního šátku od formy PODA! Speciálně pro Vás (majitele permanentek) budou připraveny soutěže o velmi zajímavé ceny – například tablety nebo TV. A to není vše – prvních 300 z Vás, kteří si koupíte permanentku, si může dopřát kávu se 30% slevou v kavárně CrossCafe, kde se na Vás těší krásné a usměvavé baristky.

autor: AZ Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.