> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MFK HAVÍŘOV-1. FCV PŘEROV 0:3

vloženo: 30.05.2017           komentářů: 0

Výsledky - hodnocení

27. 28.05. 10:15 MFK HAVÍŘOV - 1. FCV PŘEROV 0:3 (0:3)
Góly 14. VÁCLAVÍČEK, 19. BLAŽKOVSKÝ, 26. CHUDA

Havířov: Směták – Lisický, Matušovič, Wojnar, L. Skoupý – Zupko (46. Cenek) – Omasta, Förster (70. Švábík), Uher (74. Rozsíval), Klejnot – Gomola. Trenér: Miroslav Matušovič.

Přerov: Čech – D. Hrabal, Bubeník, Zimčík – Václavíček – Blažkovský, Bielko, Vajda (87. Koudelka) – Chuda, Koller (60. Koutný ml.). Trenér: Jaroslav Matějíček.

Rozhodčí: Dudek – Macrineanu, Šamárek. ŽK: Gomola – Bielko, Václavíček, Vajda, Balžkovský. Diváci: 250.

"Po porážce s posledními Karlovicemi nebyla v týdnu nálada v týmu optimální. Víme, že naděje na záchranu v soutěži se markantně snížila a po verdiktu etické komise,která nařídila STK, nám po skončení soutěže odečíst 3 body, se dostala do roviny sciente-fiction.

V neděli jsme zajížděli na hřiště jednoho z nejlepších týmů naší skupiny, Havířova, ukázat, že umíme na nejlepší týmy v soutěži zahrát. Domácí začali náporem, my jsme hráli disciplinovaně zezadu a po zisku míče se snažili okamžitě přecházet do rychlých protiútoků. V 17. minutě po rychlém přenesení hry a přesné přihrávce od Martina Kollera prosadil svým důrazem Ondra Václavíček. Než se domácí, kteří hráli v obraně dost naivně, vzpamatovali inkasovali ve 22. minutě další gól. Tentokrát přihrál, po přečíslení domácí obrany Koller Blažkovskému. Totální kolaps domácí defenzívy dovršil v 26. minutě David Chuda po přihrávce Václavíčka - 0:3. Mezi tyto klíčové momenty musím ještě vypichnout šanci Chudy po centru Kopeckého, superšanci Kollera, kterému při obcházení domácího brankáře zůstal míč pod nohou a při následné dorážce minul těsně domácí branku. Na opačné straně se domácí snažili prosadit proti naší obraně centry z křídelních prostor na vysoké útočníky. Obrana v čele s brankářem Čechem jim nedala prostor pro přesné zakončení. Největší jejich šancí byla nastřelená vnější tyč.
Ve druhém poločase domácí vystupňovali svůj tlak, snažili se dostat do zakončení krátkými přihrávkami až do našeho pokutového území. Z naší strany bylo důležité, že jsme dobře vykrývali volné prostory a nedovolovali jim připravit si pozici pro přesné zakončení. Pokud se jim to podařilo, byl Čech na místě. V útočné fázi jsme se už nedostávali do tak vyložených šancí jako v prvním dějství. Nicméně naším cílem bylo dotáhnout utkání do vítězného konce. Což se nám podařilo.

Tým jako celek bych chtěl pochválit za herní, taktický i morální přístup. Naším přáním je ukázat i našim fanouškům zápas podobné kvality i tuto sobotu na domácím, promiňte, opravuji, přerovském stadionu," zakončil trohu ironicky svoje hodnocení utkání trenér Matějíček.
Jaroslav Matějíček, Luděk Judas

autor: 1. FCV PŘEROV

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.