> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Junioři ztrácejí dech?

vloženo: 28.05.2017           komentářů: 0Podzimních 52:17 by dnes naši junioři brali všemi deseti, přestože se v posledních jarních zápasech Vyškov nijak proti podzimu nezlepšil, všechny své zápasy prohrál, najednou našim juniorům udělil nečekanou lekci. Jak se zdá, na hřišti se začalo odehrávat něco, s čím naši junioři ani ve snu nepočítali a zřejmě se psychicky zhroutili a potkalo je to, co kdysi dávno zažívala generace dnešních šedesátníků, která v juniorském věku zažívala trauma vyškovské neporazitelnosti a nebyla schopna se Vyškovu postavit, zápasy prohrávala už předem.Vyškov-Havířov 40:26 (28:12)
Pětky 6:4 * rozhodčí Tomáš Tůma

Body: Regec 11 (1P,3KP), Strakoš 5, Dom.Kusý 5, Musil 5


Sestava: 1 Kričfalušij, 2 Musil, 3 Šimečka (MH), 4 Stalzer (MH), 5 Štefaňák, 6 N.Sittek, 7 Řihošek, 8 Lička, 9 Regec, 10 Barabáš, 11 Strakoš, 12 Kovář (MH), 13 L.Trtek, 14 Dom.Kusý, 15 WardasZačali jsme dobře, ale …

Vyškov 20.5.2017 - Začali jsme docela dobře, Michal Strakoš položil svou první pětku, jenže potom začala pro náš roj kalvárie. Hned z výkopu za přihlížení našich rojníků chytil míč vyškovský Erich Wunsch a jako biliárová koule prošel mezi našimi, kteří připomínali stojící kuželky (tam je to bez bodu, u nás bohužel za sedm) si pohodlně připsal 5 bodů a s konverzí sedm. Náš roj, jakoby dostal ránu na solar, začal najednou hrát ustrašeně a bez důrazu.

Foto Petra Tyityisová

Po mlýnu ve 20. minutě, opět pořádně neskládán, položil Wunsch svou druhou pětku a Votava přidal dva body. Soupeř hrál dobře, protože jsme mu to naší hrou velmi usnadnili. Celou naši hru tentokrát měli v rukou útočníci a po pěkné akci položili na levém křídle Dominikem Kusým druhou pětku. Je fakt, že to byl na levém křídle už třetí pokus, když byl předtím máván dvakrát aut, ale podle vyjádření hráčů jednou vůbec nebyl. Do poločasu soupeř špatně skládán položil pětku středem hřiště, přes roj, a aby toho nebylo málo, tak po jednom autu hned z vhazování si soupeř sebral míč a velmi nedůsledně atakován třetí řadou si připsal další body.

Do druhé půlky hráči vběhli s odhodláním a P. Musil po trestném kopu s důrazem položil pětku a Lukáš Regec proměnil kop. Už to vypadalo, že se naši hráči vzpamatují (tím myslím roj), ale za chvíli soupeř položil pětku opět hned z autu, tentokrát do středu hřiště mezi útokem a rojem. Potom po naší nátlakové hře díky útoku položil Lukáš Regec pětku po skrumáži a proměnil i kop po pětce. Jenže netrvalo dlouho a soupeř, už potřetí v tomto utkání položil pětku po autu přes mizerně bránící rojníky.

Foto Petra Tyityisová

Netřeba připomínat, že z šesti soupeřových pětek, čtyři dal Erik Wunsch, takže se dá konstatovat, že nás porazil jeden hráč. Mohlo to být ještě horší, kdyby ho několikrát včas nesložil nový přírůstek našeho týmu Michal Strakoš, pro kterého to bylo první utkání v týmu juniorů. Rojníci by určitě měli zpytovat svědomí, zvláště před sobotním posledním zápasem soutěže s Petrovicemi. Ty ostatně demolovaly Bystrc 80:3.

autor: http://havirov.rugby-cz.com

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.