> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soupeři pro přípravná utkání

vloženo: 26.05.2017           komentářů: 0

Soupeři pro přípravná utkání jsou známi, termíny zatím ne


H A V Í Ř O V - Každý rok na konci měsíce května zveřejňuje HC AZ Havířov plán letních přípravných utkání svého A týmu. Letos je však situace poněkud komplikovanější. Soupeři jsou sice známi, ale konkrétní termíny všech utkání nikoliv. Důvodem je plánovaná rekonstrukce části šaten, která se určitě protáhne do letních měsíců a zpozdí vytvoření ledové plochy v havířovské víceúčelové hale.

„Tak jako v předchozích letech začínáme 1. srpna s Vítkovicemi. V následujícím týdnu budeme v rámci soustředění v Jastrzebie hrát neoficiální zápas s místním JKH. Tento zápas bude především testem mladých hráčů, kteří jsou v našem kádru nebo ještě přijdou na zkoušku. Dále nás čekají dva duely (doma – venku) se dvěma slovenskými extraligovými týmy - Duklou Trenčín a HC Mikron Nové Zámky. Dvakrát se utkáme také s Přerovem. Jednou změříme síly s Prostějovem a Porubou – vždy na ledě soupeře,“ hlásí manažer klubu Patrik Rimmel.

Tradiční letní zápasový program AZetu tak je chudší o turnaj a i celkově je množství přípravných utkání nižší.

„Tento rok jdeme cestou méně zápasů, protože loni jich bylo opravdu hodně. Takže letos jich bude 8 – 9 což bude určitě stačit. Rozlosování 1. ligy sice ještě neznáme, ale předpokládám, že se zase začne někdy kolem 6. – 10. září a to bychom už měli být dobře připraveni na sezónu,“ vysvětluje Patrik Rimmel.

Konkrétní termíny utkání v tuto chvíli není možno zveřejnit, neboť vše závisí na průběhu rekonstrukce části šaten v havířovské víceúčelové hale a následně také přípravě ledové plochy.

„Nedá se nic dělat, musíme se s touto komplikací poprat. Během 2 – 3 týdnů bude vše zřejmější. My máme sice ty zápasy již domluveny, ale protože se momentálně předpokládá, že vzhledem k rekonstrukci šaten bude led v naší hale až 15. srpna a možná i později, tak ještě není nic definitivní z hlediska termínů. Jisté je, že pokud by nebyl u nás led 1. srpna, tak by se úvodní utkání hrálo na ledě Vítkovic. A pokud by taková situace nastala, tak si budeme muset přeložit ty první utkání dvojzápasů na led soupeřů.A až pak bychom „odvety“ hráli doma. Ale bohužel o ten úvodní zápas s Vítkovicemi bychom doma „přišli“.

A jak ovlivní případné komplikace s ledem v domácím stánku AZetu úvod přípravy na ledě?

„To ještě uvidíme. Každopádně my půjdeme 26. července na led. Jestli to bude v Havířově nebo někde jinde v okolí budeme teprve řešit dle situace,“ uzavírá manažer AZetu.

Na závěr je důležité dodat, že vstupné na přípravná utkání bude ve stejné výši jako v minulém roce (40,- Kč), majitelé permanentek a děti do 140 cm mají vstup zdarma.

Během pár dnů přineseme na webu článek o vstupenkách a permanentkách na nadcházející sezonu.

autor: AZ Havířov / Tomáš Vlček

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.