> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pozvánka na X. ročník Jarní soutěže

vloženo: 27.04.2017           komentářů: 0

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ ČESKÝ TĚŠÍN MISTŘOVICE VÁS SRDEČNĚ ZVE NA X. ROČNÍK JARNÍ SOUTĚŽE

Datum: 29. 4. 2016
Začátek soutěže: 14:30 hod.

Místo konání: hasičská zbrojnice Český Těšín - Mistřovice

Soutěžní disciplína: požární útok

Velitel soutěže : Adam Duda

Startovní pořadí lze rezervovat zde! (Popř.na tel. 606 639 028 - velitel soutěže)

Kategorie: muži, ženy

Pravidla soutěže: hadice 4xC libovolné, 2xB libovolné (délka hadic min. 19,00 m), libovolné savice 2x 2,5 m, koš , 2x klíče pod koš, soutěžní stroj PS 12 bez viditelných úprav, v družstvu žen může startovat jeden muž ( stroj, sání, nápich), družstva mužů i žen si mohou vypůjčit dva závodníky, přetlakový ventil k dispozici.

Časomíra : elektronická
Výstroj : sportovní jednotné dresy či PS II, povinná přilba
Trať: 10 m travnatý náběh k základně, základna – zámková dlažba, výběh 70 m travnatý

Startovné: 100,- Kč

Ocenění: muži:
1.– 3. místo – pohár + věcné odměny - motorové oleje
ženy:
1.– 3. místo – pohár + věcné odměny - motorové oleje

SPONZOREM SOUTĚŽE JE Gustav Kotajný, Koňakov

Start na vlastní nebezpečí!
Vyhlášení výsledků do 30 minut od ukončení soutěže

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST

Aktuální startovní listina:

1. Mistřovice
2. Prchalov „B“
3. Č.T. - Mosty
4. Písečná
5. Mistřovice
6. Proskovice „A“
7. Č.T. - Mosty
8. Písečná
9. Proskovice „B"
10. Karviná - Hranice ženy
11. Albrechtice ženy
12.
13.
14. Těrlicko - Hradiště

autor: Karolina Branná

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.