> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Máme tady další skandál !!!

vloženo: 24.04.2017           komentářů: 0

Zastupitelstvo města Havířova hlasovalo PROTI tomu, aby mohl na zasedání veřejně vystoupit krajský zastupitel za SPD Mgr. Lubomír Volný ve věci umisťování muslimských arabských a afrických migrantů do města


Máme tady další skandál vládní koalice – zastupitelstvo města Havířova, kde vládne koalice ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL (tedy stejná jako na celostátní úrovni), hlasovalo PROTI tomu, aby mohl na zasedání veřejně vystoupit krajský zastupitel za SPD Mgr. Lubomír Volný ve věci umisťování muslimských arabských a afrických migrantů do města. Do města Havířova jsou totiž nepřetržitě umisťovaní migranti a město se nijak nebrání. Občané si přitom na chování migrantů na veřejnosti i na chování vedení města stěžují.
Na jednání zastupitelstva by přítomen i jednatel společnosti RPG byty (tzv. Bakalovy byty z OKD) a potvrdil na mikrofon, že pronajímají byty pro ministerstvo vnitra pro migranty, spolupracují s neziskovými organizacemi a pokud stát vypíše další výběrové řízení na další byty pro migranty, že se jej zúčastní.
Navíc, vedení města se snažilo vystoupení zástupce společnosti RPG utajit, nebylo ohlášeno v programu, aby na zasedání nikdo z veřejnosti nepřišel – a zástupci společnosti RPG vystoupili v interpelacích bez předchozího ohlášení na stránkách magistrátu.

Jednatel společnosti RPG byty i jeho tisková mluvčí odmítli zástupcům našeho hnutí SPD odsouhlasit tento text: „Společnost RPG Byty se veřejně a písemně zavazuje, že nebude spolupracovat s vládou ČR, či jakoukoliv jinou institucí, právnickou či fyzickou osobou, neziskovkou či podobnou organizací na ubytovávání vládou odsouhlasených 6000 imigrantů v rámci řešení současné imigrační krize.“

Zastupitelstvo města Havířova již na minulém zasedání ODMÍTLO odsouhlasit text našeho hnutí SPD, který předložil náš krajský zastupitel Mgr. Volný, kde jsme navrhli, aby se město zavázalo nepřijímat na území města migranty.

Jak víte, tak Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda kontinuálně přijímá NATRVALO do České republiky nepřizpůsobivé a potenciálně nebezpečné migranty. V současnosti jsou přijímání do Předlic v Ústí nad Labem, do Jaroměře, do Brna a do Havířova. Na tyto migranty již vláda vynaložila miliardy korun na úkor našich potřebných občanů.

A my v SPD říkáme jasně – PENÍZE NAŠIM LIDEM, NE NEPŘIZPŮSOBIVÝM MIGRANTŮM. Prosazujeme pro naše občany bezpečnost, spravedlivou a prosperující republiku. A budeme nadále neúnavně na tomto cíli pracovat.

autor: www.tomio.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.